Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Dobro fudbal nije profitabilan sport.
Korisnikov avatar
By Pavac
Pa pecinci su igrali kad je uleteo kes, cim nije bilo kesa otislo sve u tri lepe

Indjija mi je ok, oni su uvek imali stabilan fudbalski klub a i kao mala opstina su primer kako treba poslovati, svojim gradjanima su namestili lep zivot.. eto npr oni imaju samo 2 fudbalska kluba i oba raspolazu sa dobrim finansijama, nisu se kurcili sa 10 klubova koji su na ivici propasti..

Obi, fudbal je profitabilan sport.. druga stvar je sto je ovo Srbija pa se sve desava kako nekom dune.. nije Vranje igralo super ligu jer su je izborili na terenu ili zato sto neko voli Vranje. Ne nego zato sto je jug, sirotinja, promocija fudbala i van Bg.. i eto sta se desilo
Sutra moze neko da dodje i ugura livade u prvu ligu a razlog da bude promocija malog kluba, drugarstva i picke materine.. a vi da se nakradete i svima dobro

Zato i ocekujem neki instant projekat iz Bg u ling longu u narednih par godina.. igrace na bogosu ili obilicu ako nemaju svoj stadion i eto, opet svima dobro..

Presiroka je tema o kojoj se mogu pisati stotine strana, a msm da za tim nema potrebe...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By milanezija
Izgleda da Miha prekida trenersku karijeru zbog bolesti. Prenosi SK
Korisnikov avatar
By Valderama
Miha je jedan od najmarkantnijih igrača koji su igrali na poziciji štopera u istoriji fudbala. Igrač razigranog duha, ima karakteristike vođe, neukrotivi temperament, jaka harizma.

Nije imao nebeski skok karakterističan za štopere, retko ste ga mogli videti da uklizava ali je njegovo pozicioniranje bilo savršeno. O slobodnim udarcima i preciznim dijagonalama od 70 metara ka svojim napadačima je izlišno govoriti.

Presudnu ulogu u njegovoj karijeri je imao Sven Goran Eriksen kada mu je u Sampdoriji (sa Mihom su bili Manćini, mladi Sedorf, Jugović, Veron...) našao poziciju u kojoj je on najviše mogao da doprinese ekipi čiji je bitan deo.

Kada se - u inostranim novinarskim krugovima - uoči SP 1998. govorilo o jezgru i nominalnoj jačini jugoslovneske reprezentacije, uz Piksija, Mijata, Savićevića se neizostavno pominjao i Mihalović. Retko koji štoper je tako snažno mogao da utiče na igru i rezultat svog kluba ili reprezentacije kao Miha (bilo u pozitivnom ili negativnom smislu).

Želim mu da se što brže izvuče iz kandži opake bolesti.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Zex88 napisao:Dobro fudbal nije profitabilan sport.
Profitabilan u Prvoj i Super ligi Srbije, eventualno neki klub u Srpskoj ligi, ako lokalni tip malo opere novca. Sve ostalo je smejurija i bacanje para iz cistog hobija.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Samo miha da sakupi dovoljno slajmarice da pljune po bolesti

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Pavac
Mrzeo sam ga... mrzecu ga jaaa... govna crvenaaa!! SlikaSlika
IMG_20190713_214932.jpg
IMG_20190713_214932.jpg (63.72 KiB) Pogledano 147 puta
Korisnikov avatar
By Zex88
Verujem da će Miha zategnuti svoju levicu i pocepati bolest kao što je nekad cepao mrežu rivala..
Izdrži Miha..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pavac napisao:Mrzeo sam ga... mrzecu ga jaaa... govna crvenaaa!! SlikaSlika
IMG_20190713_214932.jpg
Radnicki doveo kapitena Prova, odlican igrac, igrao i za Petlovacu u okrugu, drugu ligu BIH...
Korisnikov avatar
By Lucky
BIH nema 2. ligu.
Ispod Premier lige su liga RS i liga FBIH.
  • 1
  • 1562
  • 1563
  • 1564
  • 1565
  • 1566
  • 1660

Kakva smo mi avangarda, prvo Sale letos sa četiri […]

Reprezentacija Srbije

Daleko od toga da imam nešto protiv Milojev[…]

KK Partizan 2019/2020

Čovek dao detaljnu analizu, a Milanezija odgovor[…]