Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By alonzo86
Vidim ja da nema nista od te ideje od Raduljice na 4, a Boga mi i na 5 :lol: :lol: :lol: :lol:

Bas sam se nadao da je mrsavljenjem dobio na brzini i eksplozivnosti, on nekako i dalje jednako spor a manje silan ovako mrsav.

Ja da sam na njegovom mestu, a zelim da se vratim u NBA kao sto kaze da hoce, uzeo bih slobodno leto, uzeo bih da radim krvnicki na telu, fitnes teretana, super sto je smrsao, sad ima bazu da se gradi. Gotivim ga ekstremno, ali nekako mi deluje nespreman totalno.
Korisnikov avatar
By Lika
alonzo86 napisao: Uto Avg 13, 2019 10:14 pm Vidim ja da nema nista od te ideje od Raduljice na 4, a Boga mi i na 5 :lol: :lol: :lol: :lol:

Bas sam se nadao da je mrsavljenjem dobio na brzini i eksplozivnosti, on nekako i dalje jednako spor a manje silan ovako mrsav.

Ja da sam na njegovom mestu, a zelim da se vratim u NBA kao sto kaze da hoce, uzeo bih slobodno leto, uzeo bih da radim krvnicki na telu, fitnes teretana, super sto je smrsao, sad ima bazu da se gradi. Gotivim ga ekstremno, ali nekako mi deluje nespreman totalno.
Nije ni meni jasan taj njegov trening, života mi. 213, a ne može da se odljepi od parketa, dok s druge strane nema ni šuta. Mogao je ladno da igra neku Garbajosa ulogu, ali očito ga mrzi da i taj šut utrenira.
Korisnikov avatar
By alonzo86
Lika napisao: Uto Avg 13, 2019 10:36 pm
alonzo86 napisao: Uto Avg 13, 2019 10:14 pm Vidim ja da nema nista od te ideje od Raduljice na 4, a Boga mi i na 5 :lol: :lol: :lol: :lol:

Nije ni meni jasan taj njegov trening, života mi. 213, a ne može da se odljepi od parketa, dok s druge strane nema ni šuta. Mogao je ladno da igra neku Garbajosa ulogu, ali očito ga mrzi da i taj šut utrenira.

To sam hteo da napisem, nego ajde rekoh da ne kenjam... ako hoce da bude 4 mora da prangija... ali mora i eksplozivnost, nije lako trenirati i snagu i eksplozivnost i pri tom poboljsati sut, mora sve paralelno da se radi, kapiram da je na seniorskom nivou za neki osetan napredak to puno rada.

On zapravo za peticu ima jako dobar sut i ubada poludistance i to, ali kao 4, bilo da je 4 koja sutira puno spolja, a danas su svi krilnic centri takvi, ili 4 koja rovari vise pod kosem, mora vise eksplozivnosti i snage... Gledam ga u jednom momentu kad se vraca unazad, a u isto vreme lateralno levo desno, bukvalno potpuno mi nestabilno i sporo deluje, imam utisak da ce da padne svakog momenta.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Raduljica bolje da nabaci 10 kg i igra centra, neka se mane prica o cetvorci

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Gaja
Sto je nagore slazem se. Dok je imao masu igrao je lagano protiv centara EL kalibra. Sad je izgubljen u prostoru. NIti pod kosem niti distanca, protiv Litvanaca poeni su mu bili oni najgori, sa poludistance. Doduse nije mogao protiv Valanciunasa i kad je bio u vrhuncu ali videcemo protiv Italjiana sta ce da uradi.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Sada sam konacno saznao zasto se teo povredio. Povreda je dosla zato sto nije potpisao za zvezdu, a bog sve vidi, barem tako pisu gardisti

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Gaja napisao: Sre Avg 14, 2019 10:11 am Sto je nagore slazem se. Dok je imao masu igrao je lagano protiv centara EL kalibra. Sad je izgubljen u prostoru. NIti pod kosem niti distanca, protiv Litvanaca poeni su mu bili oni najgori, sa poludistance. Doduse nije mogao protiv Valanciunasa i kad je bio u vrhuncu ali videcemo protiv Italjiana sta ce da uradi.
Seti kad je bio debeo na OI,kako je razgrtao sve pred sobom.. Deandre Dzordana je poslao u publiku..
  • 1
  • 712
  • 713
  • 714
  • 715
  • 716
  • 844
ABA fantasy

Zasto se u ovoj sezoni ne pojavi neki prejeftini[…]

Rukomet

Pobeda Danske nad Holandijom i valja i ne. Jer ima[…]

NBA