Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
Ja se kao klinac secam jutarnjeg sa Amidžom, Madžgaljem, Tešanovićem i nekim likovima iz Sarajeva, bilo je simpatično
Korisnikov avatar
By Duka85
Ma koliko mi pljuvali Pink je masinerija koja je progutala sve televizije u Srb. Mozda nisu u vlasnistvu Zeljka ali im je pristup pod kalup isti - dopreti do srca gledalaca po svaku cenu uz ulizivanje pol eliti.

90ih su bili drugaciji pustajuci dobar filmski i serijski program, 00-10 su uz taj dodali i Grand, a u ovoj dekadi deru sa rijaliti govnima. Verujem da ozbiljna ekipa ljudi radi na tome i cim rijaliti budu out oni ce imati sta da ponude glasackom telu Srbistana.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Gaja
Valderama napisao: Sre Avg 21, 2019 10:53 am to je više neizbežna nostalgija za bezbrižnim dečaštvom, pubertetom i adolescencijom nego prisećanje na neki superkvalitetni TV sadržaj na izmaku 20. veka
Pa sad, tad je bio Minimaks a sad Amidzi Show, sad imas ove retardirane spansko turske serije a tad mucke i alo, alo. Jedna od dobrih zajebancija je bio Pile tele sop. Tad je dominirao rok i dens a sad ove bljuvotine.
Pink je tad po mom misljenju mozda cak bio i bolji od rts.
Kad pogledas pink ide u korak sa vremenom a posto je doslo vreme ovih izopacenosti takav je i pink postao. Zato ce da traje dokle god Zeljko mrda.
Korisnikov avatar
By djokonda
Postoji i još jedna stvar...90-ih je Pink jurio mladu publiku i nudio program za mlađu populaciju (odrasli su naravno gledali samo Dnevnik i sl.)...sada televizije nemaju šta da ponude mladima...mladi ne gledaju TV, oni su na mobilnim telefonima i na društvenim mrežama...publika za TV su penzioneri kojima posle 2000. više ništa nije jasno i veliki deo radne populacije koja je matora (i duhom i godinama) za mobilne telefone i društvene mreže.
Korisnikov avatar
By Valderama
Latinoameričke sapunice su u periodu 1997 - 2003 bile kičma programskih šema gotovo svih televizijskih kanala u Srbiji. Tu se Pink nije nešto posebno izdvajao.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Roda uzela kao zastitno lice za skolski program jutjubera chodu. Lik je nekoliko puta ili jednom ponavljao razred u srednoj, a sada on reklamira skolski pribor i roda pise tipa choda je proverio sta je sve u priboru, ima sve sto treba za skolu. Organizuju i druzenje u rodi sa chodom.
Debilski je mnogo, ali rodu briga, uzece lepe pare

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Mene svi ti jutjuberi komplet jako nerviraju
Ok ako nesto snima da bude zanimljivo, neke tutorijale, fitnes kanali su mi isto ok ali kad upale kameru i lupetaju gluposti i uznemiravaju ljude mi totalna glupost
Evo sta pratim od domacih jutjubera
Auto analiza
Stuberi
Dario Zinic
Sasa Lazic
Kale
Nolifer
Cile st

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ako pratiš auto analizu, kako mozes a da ne pratis testosteeron i sprskog vin dizela iz leskovca tj. autoblog zn? :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Ustase nastavljaju da divljaju.. Napali i dete od 9 godina..

Jedno ubistvo se vec desilo,samo je pitanje kad ce poceti biti masovna.. Promocija ustastva i brisanje iz istorije njihovih zlocina stvara vrlo plodno tle..

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kod ... 10351.aspx
  • 1
  • 3374
  • 3375
  • 3376
  • 3377
  • 3378
  • 3389
Svaštara

Arena je i krenula valjda kao SBBov projekat dok j[…]

KK FMP 2019/2020

Ja tipujem Simovic,Popovic,Momirov.. Uskokovic mi […]