Teme vezane uz sve reprezentacije
By gramada
Videcemo u ove tri zadnje pripremne kako ce to ici, mislim da necemo menjati skoro nista bez razlike na price jedino tesko mozemo da igramo sa tri beka tako da Luca i Simon valjda bi se menjali ako igramo sa dve beka u postavi imamo sanse da izguramo prvenstvo ali za neke specijale u zavrsnici prvenstav bicemo kratki........... aj da sacekamo jos ove tri utakmice............
Korisnikov avatar
By Peja
AJMO NEK JE SA SREĆOM!

Šteta što nemamo još jednog beka, pa makar i nekog prosečnog, samo da rastereti.
Ne razumem Đorđevića koji kaže kako ima plan da spusti Bjelicu na 3 i time reši nedostatak spoljnih igrača, to nama uopšte ne rešava, mi na 3 imamo solidne igrače, Bjelica je najproduktivniji na 4 a naš nedostatak je neki pitbul koji će samo trčati i pritiskati protivničke bekove a ujedno odmarati Bogdana u nekim nebitnim mečevima. (ne mora Nedović, pristao bih i na Lazića, Paunića..)

E da mi je neko rekao u toku prošle sezone ili pred početak priprema da će trojac Raduljica, Birčević i Simonović doći do 12 ne bih verovao, ali nema veze, to je u našem slučaju oproban recept.
Korisnikov avatar
By MileBL
Sta mislite o cutanju Jokica, necim je vjerovatno nezadovoljan, mozda odnosom medija prema njemu ili navijaca koji su ga prozivali zbog neigranja za reprezentaciju?
Korisnikov avatar
By Lepus
Šta bi to Jokić trebao reći?
Korisnikov avatar
By Valderama
Zoran Savić, legenda jugoslovenske košarke, u intervjuu za Sport klub govorio je o predstojećem SP u Kini. Zašto je Bogdan vođa, koliko znače Jokić i Bjelica, kako se nositi s pritiskom i kako nadoknaditi Teodosićev izostanak, zašto je Đorđević drugačiji od drugih…

• 1
  • 736
  • 737
  • 738
  • 739
  • 740
  • 815
KK FMP 2019/2020

Pecarski na kraju u FMP-u Ne znam sta ocekivati, u[…]

Svaštara

Arena je i krenula valjda kao SBBov projekat dok j[…]

Iz navijackog ugla