Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Ali kakve zavrzlame sa Jankovićem.. Od Zvezde pobegne u Fuenlabradu, ona ga pozajmi Partizanu, a Partizan ga posle potpiše na 2 godine, a onda ga pozajmi AEK-u..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Izgleda i gagic ide u grcku, hvala bogu, jos jedna stetocina manje,ali samo da ne rotiraju kao u slucaju jankovica i birce, oteras jednu stetocinu,dovedes drugu

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Nisam mogao da pisem po cetvrtinama,nije htelo da udje na forum
57-91
Sutra malo vise pisem

Korisnikov avatar
By BogdanB
Nema nista posebno da se pise, ipak je ovo utakmica protiv znatno slabijeg tima, mi smo deset dana zajedno, verovatno se vise rade fizikalije nego sa loptom a i slogi da se pomogne u obeležavanju 70 godina, kao i da malo potrcimo sa nekima 5na5 a ne izmedju nas da igramo.

Krenucu od stranaca. Najveci utisak ostavio je volden, ima zara i vatre, ima znanje,borben. Nakon njega, moze tomas na drugo mesto, dok bi na trece stavio parahuskog i mozlija da dele to mesto. Nisu me nesto odusevili njih dvojica ali vidi se da su mnogo jaki, mislim da sa parahuskim dobijamo opasan blok, jos samo da igrač sa loptom ili bez, dobro navede na blok. Najgori mi je bio zanis, mnogo otvorenih suteva,sve promašio, nikakav zar nisam video ali dobro, ima vremena,tek je deset dana proslo.

Ove ostale vec znate, a spomenucu neku mladjariju, neki miletic je igrao centra, imao je tu desetak poena, mršav,skocan, trudi se sto i treba kao klinac. Negde pred kraj usla su dvojica,jovanovic i radovanović, najveci aplauz su dobili od svih, mislim da ni brada nije pocela da im raste. Nisu imali mnogo vremena da pokazu nesto.

Novica nije bio u kraljevu. Zagor je bio kapiten.

Bila neka italijanska zastava sa grbom partizana i pisalo je valjda bravo trinkijeri. Italijan se oduševio. Moj drugar pitao trinkijerija nesto za pojacanja,on kaze jos ne zna sta ce mu trebati, da li visoki ili niski igrac.

Sorcevi su nam perverzija. Na dresu se pojavila reklama za land rover, sto ostoja drzi. Bas me zanima da li je placeno.
SlikaSlikaSlika

• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
KK FMP 2019/2020

Pecarski na kraju u FMP-u Ne znam sta ocekivati, u[…]

Svaštara

Arena je i krenula valjda kao SBBov projekat dok j[…]