Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Mislim da u rodi na spratu nema nista vise. Intersport se sa sprata spustio pored marketa gde je bila tehnika.
Ostalo kao sto si rekao,vip,telenor,posta,zebra,menjacnica,ima jedan butik i kafic.

Roda je stvarno bila jaka dok plaza nije dosla

Gaja, zatvorise se ljudi u plazu, a lep dan

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Pavac napisao: Čet Avg 22, 2019 12:58 pm Hahah ma i ovde imaju neke zenske gace ali nisam znao naziv pa reko da ne lupim Slika
Sto se tice pazarenja u kraju imam gomex koji mi je na 20ak sekundi, u centru na 3 minuta od mene ima TC zlatni jelen u kom je univerexport u koji idem ako mi treba nesto sto nema u gomexu i to je to

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Gomex je mislim iz Zrenjanina tako da je tek skoro prvi otvoren kod nas, na Vašarištu kod bazena.

Ja prekoputa zgrade imam dve prodavnice Trnava i Popović (isto lanci kao Gomex samo mnogo manje rasprostranjeni ali što se ponude tiče isti a jeftiniji, Trnava sigurno ima preko 10 u gradu), na 100m je neko Podunavlje, a Idea ima u Plazi i kod petice, oba na 3-4 minuta hoda ali skoro nikad ne idem jer nema potrebe kad imam ove bliže a i jeftinije.
Korisnikov avatar
By Pavac
Jao SUGAVO podunavlje.. oni su bili u kraju pre nego sto je dosao gomex, posle su se preselili u prizemlje neke zgrade kod hale pinki. Oni su bas bili ocajni, preskupo a izbor jako mali, secam se da sam kao klinac bas cesto isao do centra u univer ili na pijacu u maxi jer je ovde sve bilo sranje

Jeste gomex je Zrenjaninski, izbor je solidan cene su solidne ali se moja kupovina tu svodi na sokove slatkise hleb salamu pavlaku zvake i tako te stvari.. za sve vece pazare idem u univer
Gomex je ovde u kraj dosao u julu 2014 ( bogami drze se dugo) , secam se da smo taj dan predavali listu zelja za srednju skolu.. mene i drugara razredni napusavao sto ja hocu u ekonomsku a on u sumarsku, kao to su sranje skole postacemo u njima imbecili bla bla.. posle toga ja i drugar isli na otvaranje gomexa i ogovarali razrednog ceo dan

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Gomex (i Persu) su toliko dobro raspostranjeni po Banatu da se ja šalim da je to parametar dal si vukojebina ili nisi. Ako nema Gomexa u selu onda je baš baaaš zabit, fazon neka Toba ili slično.
Korisnikov avatar
By Duka85
Interesuje me vase misljenje o nacinu kako se otvoreno prikazuje da friziramo rezutate i da je svakako statistika nasa dika.

Ovo pisem u svetlu poslednjeg nadljudskog napora Vodje da citiranog naucnika vrati pod okrilje BG Univerziteta.
Istovremeno Stojkovic, geneticar iz Leskovca, u najboljim zivotnim i naucnim godinama odlazi iz Srb na Harvard...

Da li ovo iko primecuje ili sam ja zbog odredjenih licnih razloga ovo stavio u fokus?!

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Nemam pojma za ovo ali sam siguran da se CV ostavlja u glavnoj, u prizemlju jedne zgrade između Geta i Blekbola.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Najbolje u getu da se ostavi?

Inace,ti si drugi koji mi je rekao da ostavim u prizemlju te zgrade

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3376
  • 3377
  • 3378
  • 3379
  • 3380
  • 3389