Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Zex88
Eh.. Steta,stvarno steta..

Nisam imao puno vremena,obaveze,problemi su me sputali da piskaram,krenulo je odlicno,rekoh da ne pisem nista dok ne osvojimo zlato,prosli put kad sam tako pretio i tvrdio da uzimamo zlato,donosili smo srebro kuci..

Da se vratim na nase momke i Saleta..

Sve je krenulo od kvalifikacija.. Ocajna igra,losi rezultati,nepoverenje u mladje igrace,pogotovo u igrace Zvezde i Partizana je nesto sto me je mucilo i kukao sam ovde od jutra do sutra.. Dosao je plasman,javili se svi,svi zdravi,ispravice to Sale i idemo je li da bijemo Amere,samo jos da se dogovore sa koliko razlike.

Krecu spiskovi i krecu problemi.. Odstranjuju se Kalinic i Nedovic.. Kalina je neko ko je ocigledno tezak covek,ali igracki,on je startna petorka ove reprezentacije. Nedovic je meni bio 12 ili 13 igrac,pogotovo kad se pogleda kvalitet ostatka ekipe.. Medjutim i on se sklanja medju prvima,jos bez nekog konkretnog obrazlozenja. Pogotovo mi je bilo cudno jer je Sale stalno isticao da je Nedovic jedini nas igrac koji odgovara telom modernom loptanju.. Posle se i Nedovic povredio..

Teo dolazi ocigledno nespreman i zapusten, povredjuje se.. Dragan igra odlicne pripreme,medjutim i on dozivljava tesku povredu. Vasa verovatno prolazi kroz najtezi period zivota, ali cele pripreme i prvenstvo je odradio kao pravi vojnik.. Vaso HVALA DO NEBA!!!

Jokic dolazi potpuno zapusten,visak kilograma je tu,vidi se da nije dovoljno spreman,ali na suvi kvalitet izvlaci odlicne partije..
Odlicno odradjene pripreme,spisak nakon svih namernih i nenamernih skracivanja,ostaje sa 12,od toga sa 4 centra..

U spoljnoj liniji ostajemo sa samo 4 igraca i to ce se osecati na prvim jacim mecevima.. Lucic se povredio i propustio dobar deo priprema.. Zelja je bila tu kao i uvek,ali nije to bio onaj Lucic iz Bajerna ili iz Turske..

Nekoliko velikih problema u samoj igri,podbacaj odredjenih igraca,doveli su do toga da sramotno ispadnemo od Kampaca i deda Skole..
Bjelica i Guduric kad dobiju loptu,svi smo se hvatali za glavu kao da dodajemo Bajku loptu..
BOGDAN BOGDANOVIC.. :clap: :clap: :clap: BRAVO MAJSTORE :clap:

Prvi sto zameram Saletu je sto nije skapirao koji centar mu za sta treba i kako da ih koristi.. Ja sam ocekivao da Jokic i Milutinov podele minute,Bobi da ulece u nekim kratkim specijalima.. Milutinov je posle one pobune ,fasovao kraj klupe..
Drugo,Jokic na 4,Bjelica na 3.. Previsoki i prespori smo bili,pogotovo je to bilo ocigledno protiv Spanaca..
Trece,katastrofalna timska odbrana i nedostatak zelje i odredjenim momentima.. Da su svi bili zeljni borbe kao Lucic..
Cetvrto,ocigledno nije znao da odreaguje kvalitetno na protivnicke trenerske zamisli.. Pogotovo ga je Skariolo ogolio..
Mogao bih ovako i dalje,ali vec sam se i previse raspisao..

Hvala puno Saletu za ove divne godine.. Hvala momcima na zrtvovanju i borbi za sveti dres..

Mislim da je vreme za neke nove snage,na neke nove igrace.. Pa da se sto pre vratimo na postolje.. Moja prva zelja je Kokoskov,druga Obradovic (Sasa),posto ne verujem da bi Zeljko pristao..

EDIT: I da,strasno mi ide na ganglije Jokic sa ponasanjem prema novinarima.. Ok,neki se tesko mogu nazvati novinarima,ali oni koji su normalni su mogli dobiti koju recenicu,ne obracas se ti njima,nego nama..
Korisnikov avatar
By Zex88
Koji je ovo fazon, opet ne treniramo?
Svakog dana nam stižu informacije da preskačemo treninge..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Mutinjo
Tek cemo epski da se raspadnemo do kraja, tradicionalno

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Nije dao nijednu izjavu.. Nego me je baš iznerviralo sad posle Argentine.. Može izjava? Odgovor :C.

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sve to stoji da su pisali svasta o njemu, ali to su novinari, oni od toga zive i sto ti kazes, on te izjave daje za nas smrtnike, ne daje samo da bi ti novinari znali

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Ako može u Americi, može i ovde..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Mozda nase zvezdice nece da treniraju ? Nemoguce da je uveh sala zauzeta i da samo nasima daju lose termine.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nije sala zauzeta, nego do sad se pričalo da smo umorni pa zbog toga.
Ja sam ubedjen jos od skorije da nesto u svlacionici ne stima. Nije mi se svidelo cak kad se milutinov zalio i trazio izmenu

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 784
  • 785
  • 786
  • 787
  • 788
  • 815
KK Partizan 2019/2020

Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Pei[…]

Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]