Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Vrhunski atleta i dobar šuter.. Ja ne vidim nešto više da ima..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
D. Braun 14, Čović 9, L.Braun 6, Perperoglu 13, Davidovac 1, Dobrić, Beron 12, Gist 10, Dženkins 5, Simanić 8, Jovanović, Odžo 4
Korisnikov avatar
By Zex88
Kako je lepo videti kad Đenka uđe u svoj ritam..

Korisnikov avatar
By Zex88
Još jedna pobeda u Atini.. Đenka nas vratio, a onda Bili kad opali..
Gist ozbiljna zverka..

Korisnikov avatar
By Peja
Šta očekujete od Olimpijakosa u EL?

Ova njihva priča sa jednim timom koji će igrati EL deluje zanimljivo. Činjenica da će im trebati više vremena (utakmica) da se uigraju i sastave ali ako izbore plejof mogu biti zajebani jer će biti prilično odmorni i moći će da odigraju opasno završnicu sezone.

Neće mnogo istrošiti Bilija, standardna ekipa (Papanikolau, Printezis) je tu, uz par Amera i Milutinova koji bi trebao da izdominira može to biti jedna lepa priča.

Najviše će na udaru verovatno biti ekipe iz Španije, imaju prilično jaku Endesu i milion utakmica u EL, biće tu mnogo putovanja, trošenja...
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa kao i prethodnih godina.. Sredina tabele.. Nema ovde puno kvaliteta za napad ka vrhu..

Korisnikov avatar
By Lepus
MileBL napisao:Kako vam se cini Lorenco Braun, mislim da bi trebao biti konkretniji u napadu, nisam gledao cijelu utakmicu.
Bio sam na nekakvim babinama pa sam površno ispratio utakmicu, ali meni se svidio.

Koliko sam primjetio, dobra kontrola lopte, dobar prodor. Šut je možda diskutabilan, ali nije kamenjar. Čini mi se da je u odbrani ok, fino je par puta ispratio Oly-jeve igrače.

Što se tiče konkretnosti u napadu, meni je ovo sasvim dovoljno. Imamo dosta dobrih napadačkih opcija, tako da ne treba, bar za sada, nekoga posebno forsirati.

Ubrzo će i ABA superkup tako da ćemo moći steći malo bolji utisak.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 68
ABA fantasy

Zasto se u ovoj sezoni ne pojavi neki prejeftini[…]

Rukomet

Pobeda Danske nad Holandijom i valja i ne. Jer ima[…]

NBA