Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Imaju hrvati smisla za humor
Vidim da su isli ispred zgrade sudije sto sudio penaltik za zvezdu, igrali fudbal, tacnije simulirali penal

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Kukavički, postavili ste dok je trajao meč sa Bajernom..

Ovo za sudiju mi već nije za zajebanciju jer te igrarije sa odlaženejm pred nečiju kuću je itekako opasna stvar. Pantić i debeli uveliko crtaju ljudima mete, posle kad se nešto desi, biće ja sam se samo zezao..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Mislim da ne bi niko ne smeo da ga napadne ali sad,kad pogledas sta se sve desava, moguće je i da ga napadnu, sta im tesko nekog klinca da nagovore da uradi prljav posao. Nego ovo kao fora da vidi da znaju gde je, da sudi posteno

Korisnikov avatar
By Zex88
Šta se sve dešava u današnjem vremenu, nemam ja nešto vere u zajebancije..

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao:Kukavički, postavili ste dok je trajao meč sa Bajernom.. Slika

Ovo za sudiju mi već nije za zajebanciju jer te igrarije sa odlaženejm pred nečiju kuću je itekako opasna stvar. Pantić i debeli uveliko crtaju ljudima mete, posle kad se nešto desi, biće ja sam se samo zezao..

To nije nista naspram onoga kakav su sou pravili Mazicu nakon 2 svirana penala u derbiju

Ovaj retard je napravio sranje ali svakako nece biti skinut sa liste, sve je to naredjenje i dogovor.. usro se pa svirao taj penal na 20 metara, trebao je tu da svira slobodnjak, lako se moze pasti i u sledecem napadu..

Fudbalske sudije to su sluge mafije...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Da nisam bijesan na Milojevica i igrace, spomenuo bih onaj ponisten gol :D . Da se to desilo pred golom Zvezde, izbio bi treci svjetski rat, mozda se ne bi zavrsilo sa simuliranjem penala pred kucom doticnog sudije... No idemo dalje, i ja bih svirnuo onaj faul, da ne zapocinjemo :)
Korisnikov avatar
By Zex88
Hahahha, ljudi se dopinguju

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ima terza da pozajmljuje pare covi od ls kako bi plaćao karte, jer drzava ne daje

• 1
  • 965
  • 966
  • 967
  • 968
  • 969

Nisam kriv sto oba puta imam do ko zna kad predava[…]

Svaštara

Uf, baš deru.. Možda misliš na Stari[…]

ABA fantasy

Molim trenera ekipe Madnes da se izjasni koliko im[…]