Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gira PFC
BogdanB napisao: Pet Sep 20, 2019 9:24 am Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Peiners ponovo los bio, a nista bolji ni parahovski nije bio.
Evo i mene posle duže vremena, mislim da nisam ni pisao postove od kada je promenjen izgled sajta.
Kao prvo, iako to nije deo ove teme, hteo bih da pohvalim fudbalere Partizana za sinoćnji učinak u derbiju, stvarno su zasluženo pobedili. :)

S druge strane, pokušao sam da odgledam par utakmica KKP koje su bile na TV (mislim na turnir u Klužu) i to za sada deluje vrlo dobro.
Ono što je skroz drugaćije u odnosu na prethodne sezone, mi sve pripremne utakmice dobijamo, to je velika novost. Pripremni je period i to nije ni toliko važno ko dobije, ko izgubi, ali pobede ipak ulivaju samopouzdanje.
Trenutno se par igrača izdvaka nešto boljim igrama. Volden je glavni plej, od njega sve počinje i deluje odlično, mislim da je on pun pogodak. Naša dva mlada igrača, Zagorac i Jaramaz su trenutno možda i u najboljoj formi, a posebno se to odnosi na Zagorca, koga čak i šut služi, s obzirom da većina još kuburi sa šutem.
Parahovski se još traži, ali se odmah vidi da kod njega ne može lako da prođe igrač. Posmatrao sam ga u duelima sa Štimcem, koji je naše centre iz prošle sezone lako "bušio", međutim sa Parahovskim to nije mogao. Tako da mi se čini da je to upravo ono što nam je pod košem i trebalo.
Gordić se još nekako traži, nije mi ostavio neki naročiti utisak u mečevima protiv Mornara i Fenera (meč sa AEK nisam gledao). Pejners je nekako neobičan, pojavi se niodkuda, da neki neobičan poen, asistira, skoči, a često deluje neprimetno. Međutim, deluje da će on biti onaj radnik, preko potreban ekipi.
Rašon Tomas se odmah vidi da je pun energije, odličan u skoku, zna da pogodi i za tri, tako da kada se uigra sa ostatkom ekipe to će biti sasvim dobro. Mozli je odličan u skoku, deluje odlično u defanzivi, ali čini mi se da od njega ne možemo očekivati bog zna šta u napadu, osim da prati odbijene lopte i daje poene iz pika. Mada, s druge strane, ne mogu svi da budu "rasni strelci". ;)
Tu su još Veličković, te Pejdž i Nikola Janković koji nisu igrali zbog povreda, a Birčević se tek pridružio. Videćemo kako će se on uklopiti u ovu ekipu.
Sve u svemu, za sada ekipa deluje sasvim dobro, posebno defanzivno. Šut je još slab, zbog pripremnog perioda, pa očekujem da u tom segmentu značajno uznapreduju tokom sezone.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kaze limar napadaju sve trofeje, budzet veci duplo nego prosle sezone

Sto nesto mislim da nece ostati kamen na kamenu posle njega

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lucky
Meni se čini da Parahuski - Trinkijeri veza nikako ne funkcioniše

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Lucky napisao:Meni se čini da Parahuski - Trinkijeri veza nikako ne funkcioniše

Nešto sam baš razmišljao o tome.. Deluje mi da nije tip igrača koji mu treba za ono što želi da igra..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Grobari smete li Aba fantasy? Ko je raspoložen da igra, neka se javi Milaneziji za sifru.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lucky
Opet Bjelorus izgledao kao rekreativac. Nadam se da postoji opravdan razlog za to inače džaba smo krečili.
Takođe se nadam da su egzibicije sa triom Birča, Tomas, Janković zajedno na terenu samo eksperiment za koji ne kontam svrhu.

Korisnikov avatar
By MileBL
Vidli od Djordjevica, epilog takve igre se zna

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 22