Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Namera da udari Bena u glavu je očigledna, udara ga u glavu, zato mi je crveni..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Kakve to veze ima Glava ok, za to dobijas penal, vec sam ti napisao kako se odredjuje karton..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Dakle ako ja pljusnem šamar igraču, to je žuti, ako ga nabodem laktom crveni? :)

Korisnikov avatar
By Pavac
U sustini, da

Naravno da za pravu samarcinu dobijas crveni ali moras biti ozbiljna budala da lupas samare na terenu... za svako capkanje i dzapanje dlanom, po pravilima - zuti

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Ako je tačno da su prodali klinca iz Partizana za 21 milion na osnovu 5 mečeva, onda treba podignuti spomenik za života upravi..

Korisnikov avatar
By Valderama
Sutra u Kruševac stižu fudbalski potomci legendarnog Hose Luisa Čilaverta, a ovde mrtvo more.
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa kad ce jedno desetak najboljih fudbalera da preskoci ovaj mec.. Neki nisu pozvani,neki su se naprosto povredili.. Kad dodas i bedne rezultate,sto bi se neko lozio?
Korisnikov avatar
By The Answer
Narod više ne interesuju ni takmičarske utakmice do Norveške a ne neke prijateljske sa c timom još u terminu kad gostuje Fener sa Žocom i Kalinom u Areni. Da slučajno ne videh malopre u programu, jer sam tražio kad se završava film koji je malopre išao na Nova s, ne bih ni znao da se igra nešto sutra.
Korisnikov avatar
By Valderama
Srbija: Rajković, Miletić, S. Mitrović, Kolarov, Mladenović, Maksimović, Milivojević, Gaćinović, Ljajić, Radonjić, A. Mitrović

Kolarov opet na štoperu :mrgreen: , pa dokle, DOKLE?
  • 1
  • 1626
  • 1627
  • 1628
  • 1629
  • 1630
Svaštara

U Mitrovici razjebali neke stare iskopine, da li s[…]

Fudbal

Aa Smederevci gumeni nemci kako se namesta [emoji1[…]

Nisam kriv sto oba puta imam do ko zna kad predava[…]

ABA fantasy