Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Korisnikov avatar
By Zex88
Kerol spasao Real trojkom 2s do kraja..
Korisnikov avatar
By Peja
Real Madrid:

Kozer 32 godine;
Rendolf 30 godina;
Fernandez 34 godine;
Rejes 39 godina;
Kerol 36 godina;
Ljulj 32 godine;
Tejlor 30 godina;

Ovo sam napisao povodom sinoćnog rutinskog "klača", znači ono gubi se 2 razlike, igra se fino napad, blok za Kerola, pas u pravom momentu i cepanje mrežice.

Koliko je tu iskustva i uigranosti!
Korisnikov avatar
By Peja
Ljulju je ovo 13ta sezona u Realu, Tavaresu i Kozeru treća a Kampacu 4ta.

A zaboravili smo ključnog čoveka koji povezuje ceo period, Pablo Laso 8 godina.
Korisnikov avatar
By MileBL
Lako je imati kontinuitet kada mogu zadrzati igraca kojeg god pozele i uz dobar rad rezultati dolaze bez mnogo muke.
Gledam Zenit protiv Barse, dobar tim su sastavili, nece biti kanta za nabijanje kao sto se na prvu cinilo

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Peja
MileBL napisao: Pet Okt 11, 2019 7:14 pm Lako je imati kontinuitet kada mogu zadrzati igraca kojeg god pozele i uz dobar rad rezultati dolaze bez mnogo muke.
Gledam Zenit protiv Barse, dobar tim su sastavili, nece biti kanta za nabijanje kao sto se na prvu cinilo

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Tačno, ali imaš dosta bogatih EL timova koji nisu uspeli da sačuvaju ni trenera, ni igrače, ni igru duže od sezonu-dve.

Zato Realu skidam kapu za ovu deceniju, realno su je oni obeležili (koliko god mi to bilo teško da priznam).
2 titule, skoro svaki fajnal for, uz par očajnih sezona (posle kojih su se obavezno dizali i izlazili još bolji) a sve to sa mahom istim igračima kao nosiocima, sa istim trenerom i sa jednim prelepim stilom igre za oko.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Fudbal

Ne bi trebalo, ne smeš imati filijalu u ist[…]

Svaštara

U Mitrovici razjebali neke stare iskopine, da li s[…]

Nisam kriv sto oba puta imam do ko zna kad predava[…]

ABA fantasy