Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao: Uto Okt 15, 2019 10:19 pm Kako menjaju temu odma' a? Krvtijebem koja udba škola, samo im onaj klovn Šešelj fali.
:D
Korisnikov avatar
By The Answer
Dođite, jedan po jedan, samo dođite! Vidim ja da malo ljudi na ovom forumu zanima istina!
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao: Uto Okt 15, 2019 10:34 pm Dođite, jedan po jedan, samo dođite! Vidim ja da malo ljudi na ovom forumu zanima istina!

Da propaganda,sto vecina kazu, da ovome,nije istina.. :P
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Ništa... sa Trifom na Čvarkova... :roll:
Golim grudima na barikade!

U prošlom kolu sam blistao. Tri izmene koje sam napravio su mi donele zbirno -4 :lol:
Sad sam ubacio Milka sa jedinom idejom da ga izbaksuziram i tako pomognem voljenom klubu.
Korisnikov avatar
By Lika
Ako ima još neko da bi igrao NBA fantasy, još je 1 dan za prijavu, draft uživo je sutra u 20:30 sati.
By surda
The Answer napisao: Čet Okt 17, 2019 3:31 pm Kad? Ja videh ono za Blaža i Musića.
Blaza i Musica objavio i Misko, ali razne novine su spomenule da je Uros Trifunovic otisao, ne zna se gdje jos tacno, ali da trenira sa Dynamicom.

Za Miljenovica i dolazak u MEgu su isto razne novine pisale da je dosao kada i Mesicek i da su dostupni za ovaj vikend.

Kad kazem razne novine, mislim na bljuc i mondo. Znaju svasta napisati, ali racunam da valjda nemaju potrebe pisati neprovjerene informacije oko takvih igraca.
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Hvala na informaciji, ali ista me je prilično sjebala.
A baš sam bio zadovoljan timom. Čak sam se nadao da će i Trifa da napabirči koji indeksić.
Sad MilkA mora da leti, a Pecarskog ću onda morati da zadržim... Sranje. Sad ću opet da tumbam.
By surda
Mislim da je Cerovina sasvim legitimna opcija kao zamjena za Trifu, po meni najbezbolnija.
Ja sam tako uradio za ovo kolo.

A oko Pecarskog. Mislim da je on i dalje sasvim korektan. Po meni je isped Djordjevica, a u tom rangu cijena tu su jos i Stanic i nesto skuplja opcija Simonovic.
  • 1
  • 867
  • 868
  • 869
  • 870
  • 871
  • 917
KK Partizan 2019/2020

Strašno! Kako je urinirao po montepaskiju, […]

Reprezentacija Srbije

Vi stvarno mislite da ce neko posle 10 godina kari[…]

Tenis