Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Podkast o Zoni Beograd.. Vrhunsko zezanje.. :)

Korisnikov avatar
By Valderama
Slika

Turski igrači salutiraju u znak podrške turskoj vojsci koja ovih dana kopneno-vazdušnim udarima besomučno napada i ubija jadne Kurde. UEFA je najavila kaznu. Ajde da vidim da li smeju još nekom da sole pamet osim Srbima, jebo vam pas mater! :twisted: (izvinjavam se na rečniku).
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:Slika

Turski igrači salutiraju u znak podrške turskoj vojsci koja ovih dana kopneno-vazdušnim udarima besomučno napada i ubija jadne Kurde. UEFA je najavila kaznu. Ajde da vidim da li smeju još nekom da sole pamet osim Srbima, jebo vam pas mater! :twisted: (izvinjavam se na rečniku).
Pih, od toga nema ništa.. Optužiće nas sigurno..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Duka85
Valderama napisao:https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1603918

Dečko dobio posao u svom voljenom klubu. :D
Prva pomisao nakon citanja ove vesti je bila: "Ramo, ti li si?!"

Ipak, daljim procesuiranjem kortex velikog mozga mi je rekao :"kad budes procitao da je CZV ili ARS onda budi siguran da je Rama u pitanju."

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Duka85 napisao: Sre Okt 16, 2019 9:28 am
Valderama napisao:https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1603918

Dečko dobio posao u svom voljenom klubu. :D
Prva pomisao nakon citanja ove vesti je bila: "Ramo, ti li si?!"

Ipak, daljim procesuiranjem kortex velikog mozga mi je rekao :"kad budes procitao da je CZV ili ARS onda budi siguran da je Rama u pitanju."

Kao detetu, tinejdžeru i adolescentu FM je bio skoro pa smisao života, svakodnevna fanatična opsednutost igricom se smatrala za normalno duhovno stanje, ljubav prema FM je bila neupitni aksiom. Najviše sam voleo da igram noću.

Jutarnje školske smene su proticale tako što bi otprilike prva dva časa proveo u nekom bunilu i polusnu sa tupim i odsutnim pogledom koji je prodirao kroz tablu ispisanu meni stranim i zastrašujućim matematičkim formulama ili teoremama iz oblasti fizike ili rogobatnim hemijskim znakovima ili...

Već treći čas i veliki odmor su doprinosili mom trežnjenju od sveprisutne pospanosti, ali ni to nije bila garancija da ću uroniti u svet tipičnih đačkih problema, već sam manijakalno hvatao svesku i do iznemoglosti crtao nove formacije, pravio spiskove nepotrebnih igrača, spiskove planiranih pojačanja. Ogroman broj svesaka je predstavljao polgon za neumorno istresanje mojih menadžerskih planova i rešavanje taktičkih nedoumica.

Kada bi nastupila poslepodnevna smena, roditelji bi me probudili pri polasku na posao i poneli sa sobom kabel koji je spajao monitor sa strujom, kako bi bili potpuno sigurni da ću to prepodne do polaska u školu marljivo učiti, a ne čitavo vreme grozničavo peglati FM.

Bio sam u odeljenju gde je neobično velik broj dečaka pažljivo pratio fudbalske aktuelnosti. Gledali smo skoro sve mečeve koji su nam bili dostupni, na odmorima se vodila žustra i oštra diskusija o Seriji A, Primeri i Premijeršipu. Živeli smo u tom fudbalskom transu uvek i uvek gladni fudbala.

Nekako se i relativno kasno probudila i nezasita seksualna želja prema glavnim cicama u gimnaziji. (nešto slično kao kod bivšeg forumaša Texx-a.)

citiraću jedan deo njegovog legendarnog komentara:

------------------------------------------

Prema društvenom pravilu u nekom doglednom periodu bilo potrebno stupiti u odnose sa nekim primerkom iz suparničkog tabora jer se dalo primetiti da to sve više i više postaje tema razgovora u školi i svuda okolo. Jbte, ja ih izrokam na Counter Strike-u a oni su u fazonu kao "e jesi vidio ovu i onu, moglo bi se tu nešto..., Znaš li da je taj i taj iz tog i tog odeljenja jebao neku itd..."

Došao sam kući jedno veče, seo i dobro razmislio gde to ide, sta mi je raditi sa životom, kako da ovakva reinkarnacija božanstva poput mene doprinese nešto na tom polju?
--------------------------------------------------

Kod njega Counter Strike, kod mene FM.
Koliko sam samo propustio žurki, zabava, dočeka novogodišnjih noći, izlazaka tokom svojih 15, 16, 17 godina...

Ipak, kasnije je sve došlo na svoje mesto!

Ne igram FM više od 5-6 godina, jednostavno je došlo do ogromnog zasićenja. Sad volim književnost, istoriju i filozofiju.
Korisnikov avatar
By Duka85
BRAVO, BRAVO, BRAVO.

Slatko si me nasmejao. Sta li je sa plejadom vrhunskih forumasa, crno-belo opredeljenih.
Tokyo, Texxx, Gale, Kosta, Banjac... ne mogu da se setim svih nickova ima ih jos..

Jedno vreme je forum bio jako jako kvalitetan i sa stanovista kosarke ali i svastare na kojoj si mogao da citas postove i umires od smeha...

Kazu da se smatra da je covek poceo da stari onda kada mu se svidjaju mladje pizze i kada vecinu razgovora pocinje sa:" Secas li se onda kada smo..."

Korisnikov avatar
By milanezija
Pred pocetak svake fantazi sezone mi evociramo uspomene na sezonu 14/15 i na Galetove bravure na toj temi...
Korisnikov avatar
By Zex88
Duka85 napisao:BRAVO, BRAVO, BRAVO.

Slatko si me nasmejao. Sta li je sa plejadom vrhunskih forumasa, crno-belo opredeljenih.
Tokyo, Texxx, Gale, Kosta, Banjac... ne mogu da se setim svih nickova ima ih jos..

Jedno vreme je forum bio jako jako kvalitetan i sa stanovista kosarke ali i svastare na kojoj si mogao da citas postove i umires od smeha...

Kazu da se smatra da je covek poceo da stari onda kada mu se svidjaju mladje pizze i kada vecinu razgovora pocinje sa:" Secas li se onda kada smo..."

Uf.. Mnogo je to duga priča.. Svađe, pretnje, podmetanja, neki nisu mogli da podnesu da KKP nije prvak.. Kod nekih je došlo do zasićenja, neki su banovani.. Dobar deo njih je prešao na Mvp i Avangardu.. Neki se i tamo nisu dobro proveli.. Imaš ljude koji su napustili zbog nekih svojih principa.. Uglavnom, kad je forum dostigao vrhunac, vrlo brzo je došao i pad..
Šteta, jer je ovo mogla biti jedna vrhunska priča..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Duka85
Kada se to sve podesavalo i sam sam batalio forum na dobrih god ili dve. Posle sam prihvatio da taj kvalitet znanja i komunikacije koji je u jednom periodu bio na kosarka.rs nepostoji i vrv nece postojati.
Sad obitavam ovuda zbog reprez, retko kada naidjem na osobu sa kojom mogu da gledam i komentarisem kosarku kada igra reprez... a ovde sam navikao na vas a cenim i vi na mene ;)

• 1
  • 1629
  • 1630
  • 1631
  • 1632
  • 1633
  • 1651
KK Partizan 2019/2020

Strašno! Kako je urinirao po montepaskiju, […]

Reprezentacija Srbije

Vi stvarno mislite da ce neko posle 10 godina kari[…]