Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By The Answer
Gladbah u poslednje 3 LE utakmice daje gol u nadoknadi, sva 3 donose ili bod ili 3 boda. Počelo se sa sramnin porazom kući od fejk Volfsburga a sada je pobeđena Roma.
Korisnikov avatar
By Zex88
Tumba zvao Despotovića...Pa dobro bre majku mu, dokle više ove zajebancije.. Prođe mi život u nakaradnim spiskovima..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Ja ne znam zasto se uopste nerviras
Ja gledam ling long iz zajebancije, reprezentaciju gledam jako retko odnosno cesto ni ne znam da se igra, toliko o euforiji sto se tice fudbala u drzavi
Po meni je najkompletnija reprezentacija bila 2010. na sp, ok Ivica matorac otpao, mogli su tu da ulete i Duljaj, Kezman, Koroman.. pa cak i Rambo iako je tad vec bio bas mator al jbg, ni onaj sastav nije bio los
Onda pizon i njegov kukavicluk, onda Miha i njegovo eksperimentisanje ( smatram da je utakmica u Zagrebu jedna od najlosije odigranih ali i pripremljenih ) , onda Advokat koji se ukenjao pa se posle toga Legija ucio sa dogovorenim spiskovima igraca, Musli koji je imao laganu grupu pa zamalo da ne odemo ( mada svidjao mi se njegov inat za Sergeja, jednostavno ne moze da ga uklopi i kraj ) , Krsrajic koji je dosao kao osvezenje za bukvalno 1 utakmicu i sad Tumba kog izgleda sve ovo smara.........

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Matić povređen?

Fale Nastasić, Veljković, Lazović i Jović.

Pozvao je tri leva beka - Kolarov, Mladenović i Rodić! Znači kapiten ide na štopersku poziciju. Ne znam što se okomio na Lazovića, igra i standardno i dobro za Veronu.

Lazovićev pobednički gol u duelu protiv Parme pre 10tak dana.

Korisnikov avatar
By Lika
Ma nikad ništa od Srbije u ovom ćeranju lopte po pašnjaku.
Korisnikov avatar
By Valderama
Liverpul spremio 250 miliona za Mbapea i 40 miliona evra kao godišnju platu :shock: . Gledaju da Salaha uvale Juventusu kako bi se otvorio prostor za supersoničnog Kilijana.

danas 2 poslastice

Bajern - Borusija Dortmund

Lester - Arsenal
Korisnikov avatar
By Valderama
Ulazimo u odlučujući reprezentativni vikend, red bi bio da nas neko fudbalsko čudo pogleda i da Portugalci kiksnu protiv Litvanije ili Luksemburga. Treba verovati do poslednjeg trenutka. :pray:
Korisnikov avatar
By Zex88
Kako se ponašamo, ne zaslužujemo ni da nas kap kiše u monsunskim predelima pogodi..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1638
  • 1639
  • 1640
  • 1641
  • 1642
  • 1649
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]