Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
Braća Ganci povukli priznanje KiM..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Ko?!

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Gana

Korisnikov avatar
By Pavac
Ja mislio Indija..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Pa oni ne priznaju Kosovo od starta..

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Za povlacenje priznanja, da ga jebes koliko je dobro, tj. ne znam koliko to ima znacaj na medjunarodnom planu a koliko samo lokalno prepucavanje, jer je poznato da placamo ta povlacenja.

A na konto nas i EU:

Ili sto nam vodja rece: Radujte se, sad mozete samo s licnom preko granice u Albaniju, kao i oni kod nas. Ko je kojom srecom isao i u kom pravcu kroz istoriju, mozda nam bude i znacilo...
Korisnikov avatar
By Valderama
BBBbbb napisao: Pon Nov 11, 2019 6:21 pm Ili sto nam vodja rece: Radujte se, sad mozete samo s licnom preko granice u Albaniju,
:crying-pink: :crying-pink:
Korisnikov avatar
By Valderama
Miša Vacić i njegove pretnje gradonačelniku Šapca. :doh:

----------------------------------

"E, pa Zelenoviću evo me u Šapcu, tvome Šapcu", obratio se Vacić, udarajući rukama i flašom o sto, gradonačelniku Šapca u petak uveče na osnivanju odbora Srpske desnice u tom gradu.

Podsećajući na učešće Šapčana u Prvom i Drugom svetskom ratu, Vacić je Zelenoviću poručio da će završiti kao i Austrougari - u Drini.

"Srušili smo Austrougarsko carstvo. Ovde u Šapcu su se skoncentrisale snage da im zadamo završni udarac, da ih gurnemo niz Cer u srpsku Drinu i podavimo. E tako ćemo i sa Zelenovićem i njegovim kriminalcima", kazao je lider Srpske desnice.

"Zelenoviću, pakuj se, došao sam da te proteram sa Šapčanima u zatvor u Sremsku Mitrovicu... Ma, napravićemo u Šapcu zatvor jedan, da ga izložimo, da ga gledamo, da ga pljunem svaki dan za dan koji je proveo pljaškajući nas. Iz svih gradova u kojima postoji Srpska desnica doćiće najzajebaniji ljudi da stanu iza nas, a vidim i vi ste zajebani, i da mu kažemo: 'Dosta Zelenoviću, Šabac će da bude slobodan'", zaključio je Vacić svoju poruku gradonačelniku.

----------------------------------------------
Korisnikov avatar
By Zex88
Miša Vacic nekom preti.. Lakše ga preskočiti nego zaobići..

Samo se vi zetajte, kad se bude oslobađao Skadar, može samo sa ličnom..

• 1
  • 3404
  • 3405
  • 3406
  • 3407
  • 3408
  • 3421
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Rukomet

Na jedvite jade. Sad, u polufinale naravno nećemo[…]