NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By The Answer
Gudurić 5 poena iz 3 šuta za ukupno 12 minuta na parketu.
Korisnikov avatar
By skeske
I tih 5 poena je dao na pocetku kad je zabiljezio i 3 asista. Po meni neocekivano mu dobro ide, mislio sam da ce u razvojnu malo odmah poslije 2-3 sedmice.
Korisnikov avatar
By The Answer
Memfis ti dođe kao razvojna ove godine.
Korisnikov avatar
By skeske
Nisu ni zadnji ni predzadnji, meni dosta :D
Korisnikov avatar
By Peja
Jokić 5/28 za tri u poslednje četiri utakmice!
Korisnikov avatar
By Zex88
Kad je masan pa mu beži lopta..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Igrom slučaja gledao sam utakmicu, nije bilo previše saradnje između Bobija i Dončića, čak mnogo manje nego što je očekivano, Bobi je imao jednu lepu asistenciju iza glave za njega i možda je eventualno jedna bila u kontra smeru. Bobi je uglavnom nakon skokova u napadu poentirao.

Najveći utisak utakmice je maksimalno naložen domaćin kako na parketu tako i na tribinama, često Kej Pi saks sa tribina. Drugi poraz Dalasa od najgore ekipe Istoka u nekoliko dana.
Korisnikov avatar
By The Answer
Nije uvek.

Izbegavam hajlajtse za naše igrače, nisu merodavni za donošenje ozbiljnih zaključaka, ne pokazuju negativne stvari, promašaje, izgubljene lopte, lošu odbranu i višeminutno trčanje gore dole u prazno, što je naročito karakteristika nekih naših igrača (i mnogih drugih ali oni su ovde retko tema) poput Bjelice i Bobija.

Kad gledaš samo hajlajtse pomisliš da si bolji, na primer može čovek da pomisli da je favorit da osvoji neko takmičenje ili da je bolji od Španije, tako neke zablude se lako stvore.
  • 1
  • 1058
  • 1059
  • 1060
  • 1061
  • 1062
  • 1065
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Rukomet

Na jedvite jade. Sad, u polufinale naravno nećemo[…]

Reprezentacija Srbije