Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Izgleda da Borjan ide u S.Arabiju, u Al Ahli. Zvezda dobija 2 miliona, a Borjan 120 000 evra mesečno.
Korisnikov avatar
By Pavac
Reprezentacija Srbije i Crne Gore u21 2006. godine
Nisam prepoznao samo Stepanova, nikad mi on nije ostao neki pojam kao igrac, iskreno ne znam nijedan klub u kom je igrao..

Odmah sam prepoznao moje Mitrovcane Ivanovica i Dejana Milovanovica. Fun fact, rodjeni brat Dejana Milovanovica je takodje igrao fudbal ali nije uspeo, igra i dan danas po turnirima, kad ima vremena i za Mitros u 5. ligi, Trgovacki u 6. , Srem u 7. , futsal klub Deus... sjajan igrac i covek..
FB_IMG_1573674086322.jpg
FB_IMG_1573674086322.jpg (104.73 KiB) Pogledano 47 puta
Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Bane Ivanović i Dejan Milovanović su braća od strica.

Proleća 2002. Dejan postiže gol na JNA u derbiju protiv Partizana, stiže do statusa najtalentovanijeg fudbalera u zemlji. Na jesen te iste godine Milovanović daje prelep gol protiv Kjeva u Veroni, njegova slava i popularnost ne jenjavaju - naprotiv!

Bane Ivanović je u tim trenucima anonimni vrlo bliski rođak afirmisanog Dekija...Mogao je da se samo da se pohvali da je Milovanovićev brat.

Danas, 17 godina kasnije, Milovanović je igrač sa epizodnim tragom u srpskom fudbalu, a Bane je igračina sa ozbiljnom zaostavštinom i karijerom na svetskom nivou.

Čudni su fudbalski putevi.
Korisnikov avatar
By Pavac
Potpuno sam zaboravio da su braca..verovatno mi je na jedno uvo uslo a na drugo izaslo..
Pa dobro, ipak je Dejan Milovanovic prosao omladinsku skolu Zvezde dok je Bane tiho gradio karijeru u Sremu. Na internetu tih podataka nema ali je Bane posle kompletne omladinske skole Srema poslat na kaljenje u Slogu iz Erdevika ( Erdevik je jako malo mesto u Sremu na 30ak km od Sremske Mitrovice ) pa je tek posle cini mi se polusezone ili mozda cak cele sezone vracen u Srem u tadasnju drugu ligu Srbije i Crne Gore. Fudbalski klub Srem je tad kao ozbiljan i stabilan drugoligas izbacio dosta dobrih igraca, a i izbunario dosta dobrih stranaca koji su posle igrali u Partizanu, Zvezdi, Vojvodini...
Bane je potom bio standardan u Ofki, Lokomotivi....

Korisnikov avatar
By Valderama
Ko god od naših da je otišao u Lans izginuo je. :mrgreen: Prvo Nenad Grozidić, pa Zvezdin trio Nenad Kovačević, Dejan Milovanović i Milan Biševac.
Samo Biševac je uspeo da se oporavi od epizode u Lansu i kasnije postane cenjen štoper u Francuskoj.

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
By Pavac
Sad citam neku pricu kako je Vardi bio nudjen Partizanu.. iskreno mi se povraca od takvih prica i sta bi bilo kad bi bilo ali evo vec pola sata mozgam i ne mogu da nadjem kog fudbalera je Grant hteo da dovede u Partizan? Znam da je bio iz valjda 5-6 engleske lige, da je bio skoro amater i da je Grant garantovao za njega. Secam se da je vladala opsta sprdnja na internetu zbog njega i na kraju nije ni dosao.
Ako se neko seti ili uspe da nadje bio bih mu zahvalan, bas me zanima gde je momak sad..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Trenutno je u Lansu Aca Radovanovic iz Sapca, ima problema sa povredom, pre toga je bio standardan i jedan od glavnih igraca.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Pavac napisao:Sad citam neku pricu kako je Vardi bio nudjen Partizanu.. iskreno mi se povraca od takvih prica i sta bi bilo kad bi bilo ali evo vec pola sata mozgam i ne mogu da nadjem kog fudbalera je Grant hteo da dovede u Partizan? Znam da je bio iz valjda 5-6 engleske lige, da je bio skoro amater i da je Grant garantovao za njega. Secam se da je vladala opsta sprdnja na internetu zbog njega i na kraju nije ni dosao.
Ako se neko seti ili uspe da nadje bio bih mu zahvalan, bas me zanima gde je momak sad..

To je bio Harry Agombar koji je skoro pa ceo zivot amater, posle tog propalog transfera u Partizan je igrao u 5,6,7 engleskoj ligi, najveci uspeh mu je klub iz 4. engleske lige a bio je jedno vreme i u 1. ligi Malte...

• 1
  • 1639
  • 1640
  • 1641
  • 1642
  • 1643
  • 1660
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Reprezentacija Srbije

Svidja mi se ovo sa mladim snagama.. Sto se tice[…]