Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Duka85
Domaci teren je nas realni uticaj u okvirima svetske kosarke. 2x za redom kval za OI su izuzetak a tek da imamo i muski i zenski kval turnir... masala... jes i predizborni period je...

Treba skockati selektora pa u nove pobede... da dobijemo tu Spaniju u knock-out fazi posle 10 god ;)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Peja
Danilović reče da ćemo dobiti selektora sledeće nedelje.

Ako sam dobro razumeo, praktično ga već imamo, samo ne žele da objave još uvek da se ne bi izjalovilo.

Nisam mnogo istraživao ali želim da verujem da je priča koja je puštena pre neki dan da Kokoškov preuzima PAO samo zavesa za preuzimanje Srbije.
Prva želja mi je da bude Kokoškov.
Druga da ne bude Ivanović.
Korisnikov avatar
By Valderama
Ko to nije u stanju da izdrži ivanovićev dril osim eventualno Teodosića? Mada nije ni on valjda toliki mlakonja kao što vi pretpostavljate.

Ima li mesta za povratak Micova?

Da li će Kalinić ikad više zaigrati za reprezentaciju?
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Micov je kod dvojice selektora zavrsio na crnoj listi, nisam siguran da je potrebno i treci da proba s njim.
Korisnikov avatar
By djokonda
skeske napisao: Ned Nov 17, 2019 9:02 pm Kalinu gurnes na rezervnu cetvorku a Lucica i Micova na 3 i eto :)
Na 3 Gudurić, uz Lučića i Kalinića kad ovaj nije na 4. Na 1 i 2 sa Teom, Jovićem, Micićem i Bogdanom je puna rotacija na 1 i 2.
Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao: Ned Nov 17, 2019 7:01 pm Ko to nije u stanju da izdrži ivanovićev dril osim eventualno Teodosića? Mada nije ni on valjda toliki mlakonja kao što vi pretpostavljate.

Ima li mesta za povratak Micova?

Da li će Kalinić ikad više zaigrati za reprezentaciju?
Nije stvar u tome, nego koliko to ima smisla u situaciji kada si tek završio sezonu. Ivanovića je, kao i Maljkovića, vreme pregazilo...čovek već duže vreme nema rezultate kao trener i živi od stare slave. Ivanović kao selektor je suviše rizičan potez.
  • 1
  • 820
  • 821
  • 822
  • 823
  • 824
  • 843
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Rukomet

Na jedvite jade. Sad, u polufinale naravno nećemo[…]

Reprezentacija Srbije