Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MileBL
Mogu i stari al da ne dave pricom kako je nekad bilo i kako su oni igrali a ovamo neki novi trendovi se pojavljuju koje oni nijemo posmatraju.
Prethodni strucni stab je bio bas ono sto se ne treba ponoviti, mlad trener bez nekog znanja okruzen starcima koje je vreme pregazilo.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By alonzo86
Peja napisao: Čet Dec 05, 2019 9:36 pm Daleko od toga da imam nešto protiv Milojevića ili Jovanovića, najmanje Kokoškova, ali bih voleo ipak nekog starijeg lisca u toj ekipi..uz njih ili umesto njih svejedno.

Voleo bih da se Minić vrati, nekako mi se čini da smo uvek nešto zasrali kad je on iz nekog razloga izostao sa takmičenja.
Tako se i meni cini.

Bila je prica pre 4-5 godina da je Minic skaut, da je on mastermind itd, i odjednom je ta prica nestala i nikom nije zasmetalo sto ga nema, ali jesu ljudi diskutovali da ce biti hendikep sto ga nema za predproslo evropsko.

Ja kad sam pred svetsko pitao ovde na forumu sta je sa Minicem, zar nije on glavni skaut, neko mi je replicirao u fazonu "Nema veze, dosao je Rajakovic umesto njega".

Ali tacno, kad god Minic nije bio tu bili su "neuspesi". Predproslo evropsko protiv Litvanije, i ovo svetsko sada.
Korisnikov avatar
By Peja
Nije to posprdan kontekst.

Vlade je vrhunski stručnjak, legenda, ima toliko toga ostvarenog iza sebe ali kada je u pitanju mesto selektora on svakako ne bi smeo biti opcija. Govorim o prvom treneru, razume se.
Mislim da mnogo više može da pruži kao mentor na nekim seminarima i kao komentator odnosno stručni konsultant što on ustvari i radi.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Djurovic je odlican general posle bitke
Korisnikov avatar
By Valderama
Đurović je odličan trener, odmah uz Obradovića, Ivkovića, Maljkovića i Pešića. Prava nepravda je što nije dobio priliku da predvodi reprezentaciju makar na jednom velikom takmičenju. Idealno vreme za tako nešto je bilo EP 2003 (Vujošević), SP 2006 (Šakota) i EP 2007 (Slavnić).

Sve analize na RTS-u, kao i uvodi u mečeve, su odlični, a to što široke mase njegove istupe podvode pod mračenje i pesimizam je drugi par opanaka.
Korisnikov avatar
By MileBL
Nije napisao da je bolji od bilo koga nego da je mogao dobiti sansu, eto Moka i Sakota su bili selektori pa mogao je i Djurovic, manje vise tu je on u nivou sa ovom dvojicom.
Takodje poslednje godine Ivkovicevog i Djordjevicevog vodjenja reprezentacije su bile za zaborav, bolje da je neko drugi proban nego sto su se gledale stare zasluge.
Inace ni ja nisam za Djurovica ali sam za cescu promenu selektora, bar kod nas ima kandidata za tu poziciju...

Poslednja izmena od MileBL u Sub Dec 07, 2019 12:44 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
  • 1
  • 841
  • 842
  • 843
  • 844
  • 845
  • 862
NBA

Bobane 18 poena 20 skokova BB 27p 6sk 9ass Beli 15[…]

Fudbal

Dobro, prvo će u Kišinjev, i taj protivnik […]