Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
The Answer napisao:Crni Bogdane udri bar nekad veliko slovo Slika
milanezija napisao:Na diktatu u 1. osnovne bi pao Slika
Ne brinite, znam gramatiku dobro nego me mrzi po telefonu da pišem kako treba :)

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Velika je nepravda sto ovaj FKP nece imati prolece u LE... Jebem ti Stojkovic AZ...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Rekao bih da je prvi put pobeda došla rutinski u grupnoj fazi, ali bas, bas rutinski

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Fudbalski vikend je pred nama. Najzanimljivije je videti da li će "ekipe iz drugog plana" nastaviti svoje ubitačne pobedničke serije na ligaškom nivou: Marsej, Lacio, Borusija Menhengladsbah i Lester.

subota:

Lester - Norič
Mec - Marsej

nedelja:

Volfsburg - Borusija (M)

ponedeljak:

Kaljari - Lacio

Ko će doživeti prekid trijumfalne serije?
Korisnikov avatar
By Valderama
U Partizanu ipak neće doći do (očekivanog) kadrovskog rasula. Suma produžio ugovor, dok se najavljuje da će od Rome biti otkupljen "Nvanko Kanu za siromašne", tj. Umar Sadik.
Korisnikov avatar
By Valderama
Pa tako je to u našem klupskom fudbalu. Posle neispunjenog zacrtanog evropskog cilja obično sledi masovna rasprodaja "radi spasonosnog rasterećenja budžeta (oslobađanje od igrača sa visokim platama) u uslovima učestovanja u našem ruiniranom domaćem prvenstvu" :sleeping-sleep: . Vidim da se navike menjaju, i to je dobro, odlično!
Poslednja izmena od Valderama u Pet Dec 13, 2019 6:25 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija
Prodat je Pavlovic za 10mil, zaradjeno oko 4 od Evrope, FKP ima malu rotaciju i nema problem da ne igra Evropu, a realno pored AZa i ManU nemas pravo da kazes da je prolece obaveza

CZV cr imati problem zbog ispadanja, racunao sam skoro, 27 sposobnih prvotimaca (minus povredjeni) a ima i 4-5 mladjih jos
  • 1
  • 1663
  • 1664
  • 1665
  • 1666
  • 1667
  • 1738

Evroliga objavila saopštenje sa smernicama […]

NBA

Sad gledam šta je svirano sve Jokiću [emoji[…]

Fudbal

Bajern-Šalke 8:0.. Brate nisu humani.. P[…]