Korisnikov avatar
By The Answer
Vincent Vega napisao: Pon Jan 13, 2020 7:14 pm Pa da, u ovom kolu su svi nešto fulali, Marinković, Mavra (mada su bili blagovremeno upozoreni!), Lorenco...
Jedino moj protivnik ne greši :evil:
Kao i uvek omašio sam izmene, ubacio sam Grina i Domagoja koji su uz Vončinu bili najslabiji. Kodi koji je izbačen je imao više od Grina a Marinković nije igrao mada je tu vagano i sa Štimcem i još par njih.
Korisnikov avatar
By amiga500
Imam ekipu sa 200, al me ubi sto nemam Blazica, Ridinga ubacio, imao sam info da je Blazic otisao u Virtus (kolega s posla objavio na svom sajtu, sutra cu ga odrobijati ;-) )
By Gira PFC
Dobri polufinalni dueli, neizvesni, posebno Vega vs Answer.

Meni i Junioru je ovo kolo bilo posebno, zbog porodičnog derbija :)
Na žalost, njegov Radanov je baš podbacio, a Marinković nije igrao i već to je bilo nedostižno i učinilo je duel manje interesantnim.
Sledeće kolo ćemo obojica imati duele sa starom gardom, on sa Kortom, a ja sa Likom.
Korisnikov avatar
By Lucky
Da li ima išta gore od poraza za jedan jebeni poen.
Tako mi i treba kad ja u Simaniću tražim potencijalno iznenađenje...
Ogroman disbalans u ekipi - petorica donijela 112, a petorica 3 indeksa.
Korto, čestitke na pobjedi, čini mi se da si me i u prvom meču u grupi dobio za jedan. To nije slučajno.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By amiga500
Vise nema neporazenih u "cvajti" . Mala "osveta" Mutinju za poraz u regularnom dijelu. Cestitke i novom lideru "cvajte" Gira Senioru.
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Cvajta je nasa prava i izvorna narodna liga! Gore (virtuelne) ulice i forum kada se igra! ;)

Lucky hvala! Ma gde (ni)je slucajno... Bilo je u poslednjoj sekundi! Cetvorokorakom... :lol: ;)

Seniore dobro je da si spomenuo-videcu da sa tri izmene, maksimalno podmladim tim! :) Cestitke na tenutnom prvom mestu nase lige, ako AMIGA500 ne baca zisku... :lol:

U svakom slucaju-ceracemo se jos-ovih nekoliko tekmi...ako nas elita ne ugasi! :? ;)

Ipak moram priznati, da je ovako sa strane solidno zanimljiva i elitna liga i tamosnji eliminacioni mecevi, a i pozicija na opcenitoj lestvici! ;)
Korisnikov avatar
By The Answer
Meni je sad najzanimljivija regularna liga. Zex najprijatnije iznenađenje, Mutinjo najneprijatnije ove sezone.
  • 1
  • 964
  • 965
  • 966
  • 967
  • 968
  • 983
Svaštara

Meni je ćale u izolaciji 14 dana jer je neka že[…]

KK Partizan 2019/2020

Miško okačio sliku sa Dangubićem i Nedoviće[…]