Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Mi Glazgov mozda vidimo preko TVa a i to samo oni sa SK
Korisnikov avatar
By The Answer
Hu d fak iz Marko Janković?

Samo SK prenosi EP?
Korisnikov avatar
By milanezija
Mislim da da, ali moguce da gresim
Korisnikov avatar
By Valderama
The Answer napisao: Ned Jan 19, 2020 6:43 pm Hu d fak iz Marko Janković?

Samo SK prenosi EP?
Igrao je za Partizan par sezona, jedan od viđenijih glavešina u veznom redu Crne Gore.
Korisnikov avatar
By Valderama
milanezija napisao: Ned Jan 19, 2020 6:37 pm Mi Glazgov mozda vidimo preko TVa a i to samo oni sa SK
Ako zaseru baraž neka se upucaju, neka se spale, neka se udave, neka se uguše, neka se raznesu, neka se otruju... :icon-rolleyes:
Korisnikov avatar
By The Answer
Jašta, pošto smo mi u vrhu evro fuce, Španci pa mi.
Korisnikov avatar
By Valderama
The Answer napisao: Ned Jan 19, 2020 7:28 pm Jašta, pošto smo mi u vrhu evro fuce, Španci pa mi.
Pa evropski Brazilci. :obscene-smokingjoint: Nismo valjda zabadava stekli takvu reputaciju od Urala do Lisabona? :? :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Lids zove terzu magika :(

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Totenhem se baš muči, propišali su sinoć krv da bi savladali poslovično anemični Norič i prekinuli seriju od meča bez pobede. :confusion-helpsos: Donekle to nije ni čudno kada se uzme u obzir čudna transfer politika "Pevaca" ove sezone: prodaja Tripijea :o i nedokučivo odsustvo kupovine klasičnog napadača još na početku sezone. :shifty:

Prava misterija je ulazak u sezonu sa četiri otvorena fronta (Premiješip, Liga šampiona, FA Kup i Liga kup) sa samo jednim klasičnim špicem. :doh: To ni Mrkela ne bi sebi dozvolio. :mrgreen:

Planirali su sad na zimu dovođenje Halanda :drool: ali im ga je maznula Borusija (D) ispred nosa, onda su bili u urešnom fazonu daj tog Mitrovića, a ovaj se relativno teže polomio protiv Midlsbroa. :doh:

Doduše Totenhem u prošlosti nije ni imao mnogo sreće sa dovođenjem zvučnih napadačih pojačanja.

Slika

Pre 20 godina klub dovodi Sergeja Rebrova :geek: , sa ukrajnskim Carem u ubitačnom napadačkom tandemu bio strah i trepet širom Evrope, nekoliko godina u ulozi neumoljive gol mašine držao kijevski Dinamo u evropskom vrhu, bio čovek od poverenja legendarnog Valerija Lobanovskog! :handgestures-salute: Na "Varjt Hart Lejnu" je tavorio 4-5 godina :sleeping-sleeping: i propao. Potucao se kasnije posramljen po manjim klubovima. :|

Slika

Kasnije stiže Helder Postiga iz strašnog Murinjovog Porta sa reputacijom jednog od najtalentovanijih napadača sveta, dostojnog naslednika Paulete i Nunja Gomeša. Uz Ronalda, Kvarežmu, Sambrosu, Huga Vijanu... predvodinika mladog talasa portugalskih igrača koji će naslediti reprezentativno nedorečene Vitora Baiju, Rui Koštu, Figa i kompaniju.

To je bio Totenhemov projekat na duge staze – kad ono MEĐUTIM (!), i on mučenik nestade u gustoj londonskoj magli, kao guska kojekakva...

Slika

U toku je EP 2008. u Austriji i Švajcarskoj! :drool:

Rusija je hit prvenstva :violin: , blista Aršavin i izvesni Roman Pavličenko. :think:

Tip je klasičan sidraš sa zavidnom tehnikom i fantastičnom igrom glavom. Rusija je dogurala do polufinala EP :geek: a Pavličenko, koji je nepogrešivo prosleđivao lopte svojim krilnim napadačima Aršavinu i Žirkovu, je jedno od glavnih otkrovenja turnira. :violin:

Upravo tog leta odlazi udarna igla kluba – Dimitar Berbatov! Šok za navijače! :o Levi odmah nakon EP-a, uz slavodobitni poklič Imamo zamenu za Berbatova, poseduje sve karakteristike koje iziskuju premijerligaški uslovi igre :crying-pink: , kapariše korpulentnog Rusa. 8-) Za pune 4 godine jedva da je postigao 20tak golova. :confusion-seeingstars:

Slika

Zaključno prokletstvo sa dovođenjem napadača je označio nesupešan boravak Soldada u Totenhemu. Dete Reala, samo jedno od mnogih sa minimalom šansom u senoriskim vodama najslavnijeg matičnog kluba. U nastavku karijere postaje legenda Valensije, idol navijača sa kultne "Mestalje", ikona "Slepih miševa", neprikosnoveni kapiten tima i standardni reprezentativac Španije. :drool:

Valensija gradi svoj monumentalni "Skadar na Bojani" :violence-hammer: , troše se ogromna sredstva, klub je na ivici finansijske iznemoglosti - uprava ne može da odoli gigantskim ponudama Čelsija, tada još uvek moćnog Milana i Totenhema. Mučeni Roberto se odlučuje za "Pevce" zbog basnoslovne nedeljne plate i najvećeg izgleda da će tamo biti centralna figura ekipe. O besmislenom tragu u novom klubu je suvišno pisati. :whistle:

Slika

Stradalničku sudbinu u Totenhemu je imao i Mido, pre Salaha najslavniji egipatski fudbaler svih vremena i u vreme dok je sa Ibrahimovićem držao napad Ajaksa perspektivni superstar na kontinentalnom nivou. :shifty:
  • 1
  • 1674
  • 1675
  • 1676
  • 1677
  • 1678
  • 1684
Fitness i Bodybuilding

Pa i ja bih bio glista sa 77 kg na 187 cm :mrgree[…]

Reprezentacija Srbije

Legende[emoji3] https://uploads.tapatalk-cdn.com/2[…]

Fudbal