Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Otkad je poveo 4:1 u prvom setu skor se pogubio i izgubio fokus, prvi set jedva sklepao. U drugom raspad, pogotovo nemoć u razmeni udaraca. Ovaj ludak kao da iz zolje ispaljuje loptice.

Ode u božiju mater 1. mesto na ATP listi, ode 17. GS titula, nastavlja se gubitnička serija u poslednjih 6 duela sa Timom penjući na 1:5...

Banjcu jebem sve po spisku! :evil: :evil: :evil:

Neka se što pre završi ovaj produženi januar, najcrnji po srpski sport ikada. :angry-banghead:
Korisnikov avatar
By Valderama
Rasulo, ne može on više protiv Tima ni na šljaci, a ni na betonu. O jebo mi pas mater i kad sam počeo da pratim sport, šta mi je ovo trebalo. :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:

A i ovaj je u par dana nanizao Nadala, Zvereva i Đokovića, zaslužena 1. GS titula.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ovo je već amaterski nivo tenisa.. Tim sedi u stolici i čeka da mu Novak donese pehar..
Ne pamtim da sam gledao ovakav raspad..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Dobio je ovaj set nikakvom igrom.. Sad treba da prebaci pritisak na Tima..
Korisnikov avatar
By Valderama
BOŽE UZMI MI 5 GODINA ŽIVOTA OD ONOGA ŠTO SI PREDVIDEO DA PROVEDEM NA OVOM SVETU SAMO DA NOVAK DOBIJE 5. SET I OSVOJI 17. GS TITULU! :pray: :pray: :pray:

SAMO SAD POMOZI, I VIŠE NIKAD TI NEĆU UPUTITI NEKU MOLBU VEZANU ZA USPEH NEKOG NAŠEG SPORTSKOG KOLEKTIVA/POJEDINCA!!!

Ne mogu da gledam 5. set :auto-ambulance: :auto-ambulance: :auto-ambulance: , idem da besciljno šetam po parkingu ispred stana.
Korisnikov avatar
By Zex88
On je gori od mog matorog.. Cuvaj zdravlje Rama..

Novak mora da ostane makar na ovom nivou,da ne gresi mnogo.. Tim se vec unervozio..
Korisnikov avatar
By Zex88
Dobio je ovo sa verovatno najgorom igrom u finalima..

Lose finale oba tenisera.. Medjutim,najbitnije je da je novi GS tu..
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
KK Partizan 2019/2020

On je beše imao odličan start u Budućnosti,[…]

Hol zvanično.. Hol,Volden, ? Lojd, Lazić Dobrić, […]

Svaštara

To je ono sto i mi znamo kako funkcioniše, […]