Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By skeske
Velika iznanadjenja Jelovac i Ristic... Sa druge strane Velickovic i Trifunovic. Ostalo ocekivano.... Jel to nemamo vise glupana u reprezentaciji, ili sam nekog propustio?

Dobro rece jedan kolega, kad Novica pocne mlatiti glavom poslije kosa, po inerciji cu ga poceti psovati, navika je cudo :lol:
Korisnikov avatar
By MileBL
Novica ima veliku karijeru iza sebe, mnogo odigranih utakmica, treba ga respektovati, ima pravo da se kurci, meni su problem ovi sto su juce postali a maksimalno umisljeni

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Slobodno kaži Zagorac

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
I stranci su isti, a dok im nisu poslali ponudu mozda nisu ni znali da klub postoji

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao: Sre Feb 12, 2020 9:04 pm Slobodno kaži Zagorac Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Crni Zagorac.. kad se setim polufinala u Mitrovici, Mega Buducnost.. posle tekme on i brat mu Jankela se zalecu u tribine, vode navijanje.. pred 3000 ludih Mitrovcana :mrgreen: :D
Korisnikov avatar
By Peja
Igor je par puta davao kontradiktorne izjave, da li je to posledica neozbiljnosti, osluškivanja javnosti ili su i drugi umešali prste ne znam ali ostavlja loš utisak.

Ne možeš pustiti vest da je Malone pomoćni trener, posle njegovog demantija reći da će imati neku ulogu a onda danas kaže kako se Maloun sam nudio ali i dalje ne znaju na čemu su.

Druga stvar je naturalizacija, od puštanja priče Kaminski pa onda "svi sa našim korenjem su dobrodošli" do toga da danas kaže da je stav KSS da će igrati samo "naši".

I onda na sve to izjavi da je jedino bitno da se ne filozofira :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da bi gospoda iz saveza trebali da podnesu ostavke.. Posle toliko kikseva,sad i ovo sa Teom.. Ocigledno niko nije pricao sa Virtusom..
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
A Djordjevic sad ne da igrace, a jaukao je na klubove koji su to isto radili. Kako se covek tako lako proda i izgubi obraz... Ali za 15 dana bice bivsi kad izgubi od Darusafake.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Poslednja izmena od MILOS OBILIC u Uto Feb 18, 2020 9:59 am, izmenjeno 1 put ukupno.
  • 1
  • 853
  • 854
  • 855
  • 856
  • 857
  • 862
KK Partizan 2019/2020

Pisalo se da koprivica ide u penziju, da dolazi an[…]

Svaštara

Prvi, poslednji i sigurno jedini put ću ovo reći: […]

KK Crvena Zvezda 2019/2020