Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Imali smo dobru priliku da dobijemo ali tesko je islo u ovim uslovima

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Antoine
MileBL napisao: Ned Feb 16, 2020 11:32 pm Imali smo dobru priliku da dobijemo ali tesko je islo u ovim uslovima

Slažem se, teško da nas dobijete u regularnim uslovima.
Korisnikov avatar
By Antoine
Ne vidite osnovni problem vašeg tima. Ja ih vidim dva. Senilni trener koji nema šta da traži više na ovom nivou košarke i loša selekcija tima. Baron živi od šuteva, prilično jednodimenzionalan igrač koji se može odlično iskoristiti, ali ne u ekipi u kojoj je Kevin Punter. Na sve to, imate shoot first plejmejkera dominantnog na lopti. Tri igrača koji traže šuteve i uzeće koliko god ih je potrebno. Tada se sve svodi na raspoloženje, zato i tolike oscolacije, od Barse i PAO-a do Albe i Žalgirisa. Drugo, Štimac i Ojo, nikako u rosteru. Koja je poenta imati dva igrača koji ne mogu da odbrane pik iskakanjem, a u napadu su ograničeni isključivo na fizički dobro pozicioniranje pod košem. Jedan Ristić briljira u VTB ligi, a tehnički najškolovaniji centar, Nikola Jovanović, maše peškirom. Baš kao i neverovatno talentovan Simanić, koji nije više ni toliki klinac da bi se čekao. Takođe, Lazić i Jenkins, dupliranje istih igrača upotrebljivih samo u jednom smeru igre. Davidovac je suvo zlato tima, njegova specifičnost igre mu je ili najveća mana ili najveća prednost, sve zavisi kako se koristi. Kalin Lucas je dobro rešenje na pleju, mada mislim da stiže dockan jer se plejmejker ne dovodi ovako kasno u sezoni, ali opet je to problem selekcije sa početka godine. Ni on nije biran planski, već je best avaible na tržištu na kriznoj poziciji. Vama treba Alex Renfroe na ovaj sastav. I dalje ste najkvalitetnija ekipa na ovim prostorima, ali nešto tu nedostaje definitivno.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ja sam zadovoljan kako je Sakota vodio ovo finale do zavrsnice, bio je svestan da smo bolji tim i uspjeli smo okreniti utakmicu, e sad o zavrsnici se moze pricati, sve je palo u vodi kad je Panteru sviran faul u napadu
Neko ce reci zasto je pokusavao braniti napade u zavrsnici, pa nama je upravo odbrana donijela preokret i kontam da se vodio istom idejom da ce i ovo odbraniti
Videcemo koliko ce ovakva zavrsnica uticati na igrace

• 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 113
Svaštara

@Valderama ne sumnjam da hoće...jednom ljubitelju[…]

Ostali klubovi ABA lige