Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da se svi slažemo da je tim loše sastavljen i da je Šakota senilan..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Antoine
MileBL napisao: Uto Feb 18, 2020 7:56 am Ja sam zadovoljan kako je Sakota vodio ovo finale do zavrsnice, bio je svestan da smo bolji tim i uspjeli smo okreniti utakmicu, e sad o zavrsnici se moze pricati, sve je palo u vodi kad je Panteru sviran faul u napadu
Neko ce reci zasto je pokusavao braniti napade u zavrsnici, pa nama je upravo odbrana donijela preokret i kontam da se vodio istom idejom da ce i ovo odbraniti
Videcemo koliko ce ovakva zavrsnica uticati na igrace

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Tačno, odsekao nam je 2 na 2, centrima nije dozvoljen nikakav roll, smanjen je spejsing, Paige je u većem delu odlično čuvan, bekovi maksimalno opterećeni. Generalno smo igrali bez igre, većina poena je posledica individualne kreacije nego taktičke zamisli. Po meni, Šakotini najveći propusti su u nerazumnoj rotaciji, kao da mu neko sugeriše koliko ko mora da igra. Milanezija je već odgovorio, ispizdeo je na TO što nije pravljen faul kod trojke za -2.
Korisnikov avatar
By Zex88
Stvarno mi je muka kad gledam CSKA, već decenijama se krade za njih i to bez imalo blama..

Korisnikov avatar
By MileBL
Imaju najveci budzet, nema smisla da dio sredsava ne uloze u poguravanje kad ne ide

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Zaboravljaš da će Gavrilović da vodi meč

Korisnikov avatar
By Zex88
Korektne 3/4.. Lukas mi deluje kao klasičan divljak..

Korisnikov avatar
By milanezija
Danas vam bas nista nije bilo korektno Zex... cak naprotiv, ocajne petorke, divlji sutevi, kontrola svega nepostojeca
Korisnikov avatar
By Zex88
Korektne u smislu rezultata, bili u igri..

A odavno mi ne ličimo na tim, tako da se više ni ne upuštam u neka ozbiljna očekivanja i razmišljanja..

• 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 124

Evroliga objavila saopštenje sa smernicama […]

NBA

Sad gledam šta je svirano sve Jokiću [emoji[…]

Fudbal