Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
ja sam ubedjen da je legenda za ovu opciju sto sam napisao

Međutim, kako Zona press saznaje, pošto će uslediti žalba Zvezde, a novoizabrani direktori ABA tek od 1.februara počinju sa radom, njihove ingerencije ima predsedništvo lige koje sačinjavaju predsedavajući lige, iz Cibone, te potpredsednici iz Mornara i Fmp-a, tačnije advokat Crvene zvezde, Tošković, koji je u međuvremenu postao predsednik FMP, što je novi sukob interesa.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Izgleda od partizanovca nema vise nista.
Od tolike masovnosti na pocetku, odjednom, samo su počeli da se osipaju. Presmesna priča su bili.

Juče na njihovoj strani arene, principasi i vandali a na sipci velja nevolja... Verujem da se dosta ljudi utripovalo sinoc da je palo ujedinjenje.

Kimijevi su izbacili zvaničan poziv na utakmicu i to je prvi poziv od njihovog bojkota od kada je krenulo protiv astane ali juce se nisu pojavili.

Pre neki dan, nahvatali radeta sto vodi navijanje, snimali ga kako priča da su on i kimi picke, kako se grupa gasi, da su principi jedina prava prica. Svako bi pricao, da vam prete pistoljima.

Sada, treba voditi racuna sta se skandira u areni. Ako se krene po vucicu, bice ponovo preletenja kao nekada na jna ili protiv olimpije u pioniru. Zadnjih dva tri puta, kada je jug dozivao sever, sever ih je izvizdao i skandiralo se protiv vucica. Mozda je i to bila kap koja je prelila casu, pa su dobili dozvolu da rade saa kimijevima sta hoce.

Na jna su zadnja preletenja bila dok nisu nastali partizanovci.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao: Sub Jan 04, 2020 10:50 pm mislim da utakmica protiv buducnosti, treba da se registruje sa 20-0 za zvezdu
Najbolji scenario za vas :)
Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:Dokle vise sa duhovima na zvezdinim utakmicama Slika

?
Korisnikov avatar
By BogdanB
Stalno pumpaju posetu na sajtu evrolige

Da je čova imao posetu kao mi protiv buducnosti, pisalo bi 40000 ljudi

Korisnikov avatar
By MileBL
Vjerovatno postoji razlog zasto to rade, samo treba provaliti sta je pitanju

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Sta mislite hoce li se i kod nas igrati utakmice bez publike zbog Korona virusa?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 973
  • 974
  • 975
  • 976
  • 977
KK Crvena Zvezda 2019/2020

Ovog nisam gledao, a imao je ok brojke u Grckoj, a[…]

KK Partizan 2019/2020

Ako igrac u ugovoru nema neku specijalnu stavku da[…]

Svaštara