Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Na sk malopre bila utakmica protiv kahe iz 2010.god,a juce protiv himkija.
Tako da, ko ima mogucnost ds premotava, moze da pogleda

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lucky
Moram da pohvalim kolegu forumasa KrkiPFC - njegov youtube kanal je prava riznica, pogotovo za navijace Partizana.
Ovi snimci me vratise u ta neka vec davna vremena. Te '98 nas je ''usralo'' nevidjeno kada smo, kao 4. u grupi, eliminisali Oly koji je bio, uz Virtus, jedan od glavnih favorita te sezone, zahvaljujuci povredi Riversa u presudnom momentu, cime smo uspjeli napraviti brejk u prvom susretu. CSKA je bio mnogo laksi rival tih godina.
Titulu je tada, potpuno zasluzeno, odnio Virtus sa triom Danilovic, Rigodo, Savic, a meni je iz te i tih nekoliko sezona prije i poslije ove ostao najveci utisak o izuzetno tvrdoj i neefikasnoj kosarci koja je vrlo cesto bila i patnja za gledanje. Evo bacih i pogled na statistiku: u 1/2 F4 KKP sutira FT 27/38 a za 3p 2/10, a Virtus FT 13/19 a za 3p 4/12 :roll: O samom finalu najvise govori konacan rezultat 58:44
Iz te generacije sam obozavao Harisa Brkica i njegov dvokorak, a mnogo sam ocekivao od, ispostavice se, propalog talenta Vlade Vidacica.

Sto se tice sezone sa drugog snimka iz 2007/08, velika je steta sto TNT + Pekovic nisu uspjeli nijednom da odu na F4, a te godine su imali najvece sanse. Velika je kradja tada bila u oba susreta u Vitoriji, a posebno u prvom, koliko se sjecam.
By vladast2
da i ja sam puno ocekivao od njega ali na tribini se pricalo da ga sjebala droga. Vidacic i Cubrilo mi nisu prezaljeni
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 81
Svaštara

@Valderama ne sumnjam da hoće...jednom ljubitelju[…]

Ostali klubovi ABA lige

ABA liga iz hrvatskog ugla https://sportske.jutar[…]