Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Padaju cijene ali kad je u pitanju ekstra roba za cijenu se ne pita, to bi ti kao ekonomista trebao znati
Inace mozda bi mogli malo zategnuti sa potpisivanjem igraca, ko zna kad ce se smiriti situacija sa koronom

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Antoine imas li sta o novom pojacanju FMPa Niku Popovicu da kazes? Postavio sam ovde pitanje jer mislim da ces pre procitati nego na temi FMPa.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Sale, srećno :)

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Antoine
MILOS OBILIC napisao: Ned Jun 07, 2020 5:21 pm Antoine imas li sta o novom pojacanju FMPa Niku Popovicu da kazes? Postavio sam ovde pitanje jer mislim da ces pre procitati nego na temi FMPa.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
Nikola Popović, Nik mu je nick, kapiraš foru? Koliko znam, on se samo vratio u Zvezdu, tamo je valjda i počeo u juniorima. U pitanju je dakle domaći proizvod koji je samo školovan u USA, nije neki potomak doseljenika ili slično.

Solidan centar, mada je u početku predstavljan kao forward, odnosno 3/4 pozicija. Igra na petici, ali je dosta specifičan, nije sidraš, nije dominantan u reketu već uglavnom igra licem ka košu, ali nije ni preterano opasan kao stretch. Ono što se meni najviše sviđa kod njega je odličan pregled igre, jako dobar dodavč sa visokog posta, vrlo dobre pokretljivosti i koristi dobar dribling, solidnu kontrolu lopte za visinu i pre svega odličan roling. Solidna centarska tehnika. Manje solidan šut, mada ima domet i za tri poena. Dobar skakač, odličan u tranziciji. U odbrani igra na loptu, slabiji je u borbi za poziciju. Sve u svemu, zanimljiv prospekt, moglo bi nešto od njega ispasti, pogotovo koristan u up-tempo igri.
Korisnikov avatar
By MileBL
Moram priznati da sam bio malo zaboravio na Gagica, ali evo sad kad imamo novog trenera kome ce Misko sastavljati tim mozda mi se ispuni zelja
Nego sta mislite o mogucem povratku Kaline, ja bih ga sa odusevljenjem prihvatio?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 119
KK Partizan 2019/2020

Sramota da u nasim klubovima bude vise od 4 stranc[…]

Iz navijackog ugla

28/95... Ovr iz 2002 nemam pojma ko su, a gomilu […]