Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Pavac
MileBL napisao:Od jacih klubova presli su Ritas, Darasufaka, Tofas, mozda jos neko
Mozda za vas nije losa opcija da idete u LE kako bi se smanjilo krvljenje u nasoj kosarci...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Mi da predjemo, ok, i mislis da se ne bi desio ovakav scenario?!...

Sezona 2024/2025 , Partizan vec godinama igra Ligu Sampiona koja je sve jaca a El sve slabija... Grobari zadovoljno uzivaju u utakmicama svog kluba i slade se sto Zvezda igra El koja je nikad gora...preko noci, Coki i drzava urgiraju, Zvezda ulece u Ls a Partizan ponovo zavrsava u nekom 3. po jacini klupskom takmicenju...

Ovo u zadnje vreme sa el me podseca na ulazak Srbije u eu, kad god sve bude ok, opet neki zahtev.. da nije bilo corone usrane, i da smo mi osvojili Ec i aba ligu, kontam da bi Bartomeu popizdeo i trazio sve nacine da ne udjemo u El... covek pravi zatvorenu ligu sa bogatasima i to je to..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Mislim da sa ovom odlukom ostaje Trinki kao i vecina igraca...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Srljate u propast, pitanje je kakvo ce biti punjenje budzeta ako svi sponzori nisu bili za EC

Korisnikov avatar
By milanezija
Ozbiljan problem. Sponzori bili u fazonu daj petorku Majstorovic, Karahodzic, Vrabac, Frenki i Ratkovica ali zli Ostoja nas vodi u propast
Korisnikov avatar
By Antoine
MileBL napisao: Pet Jun 05, 2020 6:21 pm Srljate u propast, pitanje je kakvo ce biti punjenje budzeta ako svi sponzori nisu bili za EC

Sipaćemo sa iste česme kao i vi, nemoj da brineš. Ovaj post, ako nije trolovanje, samo pokazuje da nisi upućen u finansijske konstrukcije timova. I Partizan i Zvezda će imati para koliko država (čitaj: Vučić) kaže. Simple as that.

Ne znam zašto se čudimo odnosom Evrolige (čitaj:Bartomeua) prema nama. 2000.god kad je Uleb bio ništa mi smo ih odjebali jer smo pratili sugestije saveza (čitaj: Bore Stankovića), 20 godina kasnije, kada je Fiba (bar u klupskim okvirima) ništa, mi odluku o sudbini kluba prepuštamo autolimaru iz Prislonice (čitaj: Vučiću) i uvlačimo se u dupe Ulebu koja je sada nešto i koja nas ne jebe 2%, sa razlogom. Nadam se da grešim, ali mišljenja sam da ćemo za nekoliko godina isto tako ljubiti dupe Fibi da nas primi. Dan posle korone ništa više neće biti isto, novac polako izlazi iz košarke, vidi se to već po španskim, grčkim, a pogotovo turskim klubovima, Dogus je izasao, Beko i Turkish Airlines se polako izvlače, ostaće Gazprom i fudbalski klubovi Real i Barsa koji će moći da nastave da plaćaju igrače na dosadašnjem nivou. Trebalo je biti vizionar i videti korak dalje, Fiba kakva god da je, stabilna je organizaciono-finansijski, Uleb zavisi od volje jednog čoveka. A oni koji žive u Srbiji znaju kako to izgleda kada sve zavisi od volje jednog čoveka.

Suma sumarum, ko nije shvatio da je uloga Partizana poslednjih nekoliko godina ista kao uloga "opozicije" na predstojećim izborima, ozbiljno treba da se uputi u suštinu. Najmanje se tu radi o košarci.
Korisnikov avatar
By MileBL
Pa to jeste tako da ce imati para koliko Vucic kaze ali jedan dio Vucica(sponzori)je bio za LS, bar je takva informacija pustena u medije

Korisnikov avatar
By BogdanB
Trifa produzio saradnju

Volden platio da raskine ugovor i ode izgleda u zvezdu

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84