Stare teme
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Znaci Jakovljevic sve blizi klupi Partizana. Makar ce biti zanimljivo.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Antoine
MILOS OBILIC napisao: Ned Jul 05, 2020 1:03 pm Znaci Jakovljevic sve blizi klupi Partizana. Makar ce biti zanimljivo. Slika

Mislim da će i tebe u stručni štab, jer si ti tražio na krilu Amera koji zna sa loptom
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pa evo doveli ste ovog iz Mladosti koji ne zna sa loptom vec je klasican suter, a ima da unazadi karijeru Trifunovicu...

Korisnikov avatar
By Antoine
Aha, ja sam onda gledao nekog drugog Drechsela. Znajući tvoj problem sa disleksijom, da nisi na Drexlera mislio?
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Sramota da u nasim klubovima bude vise od 4 stranca, pogotovu da se dovode stranci koji igraju epizodne uloge. Protiv sam dovodjenja Feldina u Zvezdu jer su nam Lojd, Lazic i Radanov sasvim dovoljni na beku, a vidim da i Partizan ne zna kuda udara trenutno. Samo dovodi, neka bude i 3 bek, al vazno je da je stranac.
Korisnikov avatar
By gramada
Требало је да се игра Фибина Лига

Шешир број 3 хахахаха........................ зајебавају нас ..............
Korisnikov avatar
By MileBL
Pa tu ste rangirani kad se gleda ucinak poslednje tri sezone
Ne moze se napraviti instant uspjeh porobljavanjem trzista u samo jednoj sezoni, mora to u kontinuitetu

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Izgleda da se gleda da ne budu i klubovi iz iste drzave, pa su u jednom sesiru 3 kluba iz Spanije, a u jednom 3 kluba iz Italije. Virtus je tek 4 sesir, a Monako tek 5, a usli su takodje u top 8 Evrokupa u prosloj sezoni. Upravo te dve ekipe i treba izbeci u zrebu, ostalo je svejedno.
Korisnikov avatar
By Zex88
To stiže Dangubić?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 94
Fudbal