Stare teme
Korisnikov avatar
By Lucky
https://www.mozzartsport.com/kosarka/ve ... ana/361086

Kakav idiotski naslov, kao i sam tekst. Zamisli, najveci Zoc, koji odmara narednu sezonu, pomaze KKP tako sto Androic dolazi za pomocnika. Na stranu sto i Androica, koji nije neki pocetnik, indirektno predstavljaju ili kao Zocovo vlasnistvo ili kao retardiranu osobu.
Sada kada je, izgleda, definitivno da Dangubic dolazi, da kazem da sam razocaran osim ako nije , a sigurno nije, minimalna plata u pitanju. Sve ostalo mi je pogresno i cak zlonamjerno prema klubu, ekipi, klincima... Jos kad se na to doda i gotovo sigurno ocekivana sizofrenija u odnosu navijaca prema njemu. Jedino ako ne kontaju da ce naredna sezona proci vecinom bez prisustva publike, a do tada ce se i reakcija ublaziti ukoliko proigra bolje nego sto svi ocekuju.
Sto se rostera tice, po meni je blago receno da je pretrpan, bez prostora za nekog od juniora
CMM, Gordic
Paige, Jaramaz, Trifunovic, Drechsel
Zagorac, Dangubic, Angola
Thomas, Bircevic, Novica
?, Mosley, Jankovic

Edit:
Gira, pozdrav.
Apsolutno se slazem sa procjenom da bi citava naredna sezona mogla biti upitna i zato me cudi ovakva zurba sa potpisivanjem velikog broja ugovora ovako rano.
Korisnikov avatar
By djokonda
Jedino što ima smisla kod dovođenja Dangubića jeste što je doveden solidan defanzivac koji može da čuva pozicije 1 do 3, što Parizan nema u svom roster-u. Posebno što je odlaskom Voldena, Partizan ostao malo tanak sa spoljnim igračima što se defanzive tiče. Ja pretpostavljam da će da bude još pretumbavanja roster-a, tačnije da će biti odlazaka, jer u suprotnom Partizan je jednu klasičnu peticu daleko od kompletnog roster-a...a ni trenera nema još.
Korisnikov avatar
By Zex88
Miško okačio sliku sa Dangubićem i Nedovićem.. To je to izgleda..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By gramada
Kako nemamo trenera Vlada 100% to je vec javna tajna ali sta cemo sa visokim pozicijama, neobicno je da tako rano popujnavamo roster mada u vreme korone i bez publike bolje je finansijski da smo igrali Fiba ligu...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ako igrac u ugovoru nema neku specijalnu stavku da mu se smanjuje plata, ako ne bude utakmica zbog korone, trebaju klubovi da se ugase, ako su toliko ludi.
Evo u Sapcu su zabranjena sportska takmicenja, ko zna da li ce se i igrati ove nize lige... Mnogo momaka zaradjuje dnevnice po 30,40 evra nedeljno, a sad nece dobiti nista, a klubovi koji su unapred platili igraca mogu da se udaraju po usima.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pisalo se da koprivica ide u penziju, da dolazi androic, a ja koliko vidim koprivica ostaje i androica nema, a doveden je dzoli

Slika

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Pa sta mislite i ocekujete od Scepanovica?
Iz ugla navijaca KKCZ, mogu reci da nije los izbor, neiskustvo pre svega

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
On je beše imao odličan start u Budućnosti, ali je otišao nešto iznenada?

Korisnikov avatar
By Zex88
Zaboravio.. Starim

• 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94