Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
Zex88 napisao: Sre Jul 08, 2020 6:49 am Razumem da je narod besan, ali se bojim da ne dobijemo još jednz potencijalnu bombu poput izbora, derbija, verskih praznika..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pa narod je besan zato što kreten normalan svet pravi budalama...optužuje narod za situaciju sada, kao nedisciplinovani smo, a direktno odgovoran za sve...sve bombe poput izbora, derbija i verskih praznika, on je napravio...i što konstantno truje sa TV-a i priča gluposti. Samo se treba vratiti na proslavu pobede na izborima u SNS-u i o čemu onda pričamo? A ja sam još kada su ukidali vanredno stanje pričao da ga ukidaju u trenutku kada dnevno imaju više zaraženih nego što su imali kada su uvodili vanredno stanje. A sada će ljudi biti još besniji jer je pokazao šta će da radi sa svim potencijalnim mirnim protestima... da ubacuje provokatore poput ovih idiota što su sa Srđanom Nogoom i da onda zavodi red uz pomoć Janjičara i sličnih. Mi smo definitivno postali društvo poput Rusije, Belorusije ili recimo Mađarske, s tim da kod njih neke institucije postoje...kod njih red zavode bar lica u policijskim uniformama, a kod nas ni to.
Korisnikov avatar
By Pavac
Djokonda, sta ocekujes u narednim danima? Vucicevo popustanje i ne uvodjenje mera, nastavak protesta ..?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Daleko smo mi od mađarskog društva, jedina sličnost je što i tamo jedna partija ima veliku podršku na izborima, republičkim, na lokalu Fides nema ni Budimpeštu ni Miškolc, Segedin drži Botka iz MSZP već skoro 20 godina i Pečuj ako se ne varam. Od 5 najvećih gradova ima samo Debrecen.
Korisnikov avatar
By Zex88
Kapiram.. Međutim neodgovornost jedne osobe ne treba da opravdava neodgovornost druge, pogotovo što ovo nije neka zajebancija kako je većina gleda. Mnogo priča smo čuli, mnogo verzija, ali nekako gledam da se ponašam po svojim propisima, da pazim na sebe i svoje.
Mene stadion, kafane, crkva, nisu videle.. Pokušavam da budem na otvorenom i u što manjim gužvama. Nosim masku, često i rukavice.. Pogotovo pošto je meni otac onkološki pacijent i ne želim da ga ugrozim bilo kako.

Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:Daleko smo mi od mađarskog društva, jedina sličnost je što i tamo jedna partija ima veliku podršku na izborima, republičkim, na lokalu Fides nema ni Budimpeštu ni Miškolc, Segedin drži Botka iz MSZP već skoro 20 godina i Pečuj ako se ne varam. Od 5 najvećih gradova ima samo Debrecen.
Znao sam da ćeš se javiti. Slika

Korisnikov avatar
By djokonda
Zex88 napisao: Sre Jul 08, 2020 10:26 am Kapiram.. Međutim neodgovornost jedne osobe ne treba da opravdava neodgovornost druge, pogotovo što ovo nije neka zajebancija kako je većina gleda. Mnogo priča smo čuli, mnogo verzija, ali nekako gledam da se ponašam po svojim propisima, da pazim na sebe i svoje.
Mene stadion, kafane, crkva, nisu videle.. Pokušavam da budem na otvorenom i u što manjim gužvama. Nosim masku, često i rukavice.. Pogotovo pošto je meni otac onkološki pacijent i ne želim da ga ugrozim bilo kako.
Jebeno je ako je ta neodgovorna osoba predsednik države...ljudi su se spontano skupili da iskažu nezadovoljstvo zbog izdrkavanja jedne budale, a sranja koja su nastala su organizovali i sproveli ljudi koji rade za njega. Vidi samo šta ''doktor smrt'' priča: ''ljudima je data šansa da se ponašaju odgovorno, ali je nisu iskoristili.'' Šta ćemo sa njihovim neodgovornim ponašanjem...proslava pobede na izborima u SNS kada ih je pola fasovalo koronu? Na sinoćnom prostestu bilo je ljudi koji su do jaja besni...kojima su roditelji umrli zbog nedobijanja nege i koji svaki dan moraju da trpe bombardovanje lažima, a sami su bili svedoci šta je istina...normalno je da u jednom trenutku ti ljudi puknu, a kapisla je bila ''obraćanje naciji''. Ovi iz kriznog štaba konstantno govore o policijskom času kao poslednjoj meri i onda ovaj odjednom u fazonu ''ja sam AV i ja kažem ostaćete u kućama za vikend.''
Korisnikov avatar
By Zex88
Bukvalno su svi fasovali virus na proslavi.. Zato je i Milanezija u izolaciji..
Slažem se, potrebno je mnogo veća odgovornost političara, predsednika, kriznog štaba.. Princip, zatvaraj, otvaraj, zatvaraj deluje kao da se ne zna šta se radi, dodaj i neusaglašenost državnih organa i institucija i dobiješ probleme na ulici.. Naravno, nisi ovo jedini problemi u društvu, ali ovo je bio okidač sinoć..

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sad ce novo obraćanje. On ssd moze ponovo da ponovi nerede od juce

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Antoine
Prvi, poslednji i sigurno jedini put ću ovo reći: svaka čast Cirbesu!
https://nova.rs/kosarka/maik-cirbes-crv ... i-beograd/

Junoše, jel rušite diktatora? Mi smo jednog već srušili, ovaj je vaš. Što se suzavca tiče, marama, voda i soda bikarbona ili još bolje aktivni ugalj pre, jogurt ili mleko ako se baš nagutate. Ko nije gutao suzavac, taj u Srbiji nije proveo mladost.
  • 1
  • 3505
  • 3506
  • 3507
  • 3508
  • 3509
  • 3531

Vasi i Milutinovu je mjesto u NBA, e sad koji je r[…]

KK Mega 2020/2021

sto se kaze Bog na nebu, Tepic na pleju :)

Fudbal

Dinamo ili Tirana.. Poslato sa SNE-LX1 pomoću Ta[…]

NBA

Konkretno jutros je ovo https://uploads.tapatalk-[…]