Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Zajebana situacija, ima mnogo obolelih. Valjda ce se uskoro smiriti, sem ovih protesta, nema veceg okupljanja.
Korisnikov avatar
By Pavac
MILOS OBILIC napisao:Zajebana situacija, ima mnogo obolelih. Valjda ce se uskoro smiriti, sem ovih protesta, nema veceg okupljanja.
+1000 na ovo zajebana je situacija.. ja se pomalo i brinem, imamo jos 2 meseca leta, ide jesen itd.. nadam se da nam se ne sprema novi lok daun, jer mi se faks ionako previse popeo na kurac, jos mi samo fali da neko ocekuje da ga zavrsim a da nemam nijedno predavanje ni vezbe...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pa ako bude online nastave od jeseni, mora biti i ispita online, a to te bas briga, moci ces da prepisujes ili na netu da pronadjes odgovore.
U Sapcu svaki dan oko 100 obolelih, najgore sto je guzva na cekanju, svi su bukvalno na 10 metara razmaka. Jbt tamo ako i nemas nista, a odes na testiranje deluje kao da ces se zaraziti cekajuci u redu.
E sad opet ovi kazu da ovaj skup u BGu nije zariste, a neki da jeste. Ne zna se ko koga vise zajebava. Jankovic ne sme da kaze da je zariste jer se plasi reakcije naroda i slicno. U BGu vanredna sitaucija, a bazeni rade. Izgleda da u Sapcu radnje mogu da rade do 8, a kafice produzili do 11. Cas jedna razumna odluka, a onda te sa drugom skroz razjebe u mozak i bude totalno suprotno.
Korisnikov avatar
By Pavac
Kurton moj online nastava, i sad smo imali online pa se to svodilo da nam posalju na sajt lekcije iz knjige, bukvalno sve isto kao u knjizi samo u wordu
Online kolokvijume i ispite nismo imali, ne znam kako su drugi fakulteti to obavili nama su rekli ne mozemo to da vam damo, znamo da cete kuci prepisivati, samo smo se u junu pojavili na ispitima, bez bodova, kolokvijuma, dovoljno predavanja da nesto skontas itd ...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
MILOS OBILIC napisao:Zajebana situacija, ima mnogo obolelih. Valjda ce se uskoro smiriti, sem ovih protesta, nema veceg okupljanja.
Trenutno znam 10 obolelih lično.. Sve je gore i gore.. Ja ne vidim izlaz dok se ne nađe lek..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Meni je misterija kako je Sabac ovako stradao u ovom drugom talasu, dok u prvom gotovo da nismo ni osetili...

Mada s obzirom da su nam i kurta i murta dovuceni u grad 21og juna, ima smisla zasto je oko 1.jula krenuo haos
Korisnikov avatar
By The Answer
Isto kao i KG, onda 68 a sad dogurali do 742. Mature, svadbe, izbori, rođendani, žurke, kafići! Koliko god krivio gamad na vlasti toliko krivim i debilan narod koji se ponaša kao neiživljena stoka. Tašta mi je iz Šapca, kaže da je bio neki 18. rođendan sa 500 ljudi i da ih je dosta odatle zaraženo, pominje i neko veselje u Bogatiću... ej bre majku ti jebem pa na svadbu se ne zove pola od toga!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Da su mogli, zvali bi oni i vise ljudi jer to su seljačka posla, mora da se prica kako domacin organizuje slavlje

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao: Ned Jul 12, 2020 2:21 am Meni je misterija kako je Sabac ovako stradao u ovom drugom talasu, dok u prvom gotovo da nismo ni osetili...

Mada s obzirom da su nam i kurta i murta dovuceni u grad 21og juna, ima smisla zasto je oko 1.jula krenuo haos
Pa kod nas je Macva igrala utakmice bez publike, sporta nije bilo. Bili su izbori,festival Ruze Lipolista, moto skup gde je dosla kurta i murta sa strane, konjicke trke i sednica DS u Sapcu...
Sad nema nista, valja ce se smiriti malo. Mada kazu Zeleni pustio kafice da rade do 11, a radnje do 8. Ko koga tu jebe to je sad pitanje ?
Jedino su ovo vece firme sad problem Jazaki, Pasubio, Zorka...
Korisnikov avatar
By The Answer
Pustio i Vučević iz NS isto tako čisto da znaš, zvanično, a nezvanično ima nekih koji rade i duže. Ko je podoban verovatno.

Mnogo je jebena situacija, nadam se samo da nikom neće da kvrcne da pripuca zbog gamadi u civilu koja se iživljava danima.

Koliko god zvučalo otrcano, ja koji sam uvek mogao da zapalim a nije mi padalo na pamet ovih dana uhvatim sebe kako razmišljam da li je možda vreme, jedno je sigurno, deca mi ovde odrastati neće.
  • 1
  • 3507
  • 3508
  • 3509
  • 3510
  • 3511
  • 3531
KK Partizan 2020/2021

Hoce li opet Rade Nba igrati cetvorku? Послато […]

NBA

Bobane 18 poena 20 skokova BB 27p 6sk 9ass Beli 15[…]