Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Pavac napisao: Ned Avg 09, 2020 2:44 pm Kakve oni veze imaju sa ofkom? Pogotovo Bane Slika ... igrali su tamo, okej, ali ako se tako gleda onda sunovrat ofke moze da se svali na bilo kog igraca...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Čuj i počuj tu grmljavinu koja se sručila na njih: https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1359193/ ... zjava.html
Korisnikov avatar
By Pavac
Valderama napisao:
Pavac napisao: Ned Avg 09, 2020 2:44 pm Kakve oni veze imaju sa ofkom? Pogotovo Bane Slika ... igrali su tamo, okej, ali ako se tako gleda onda sunovrat ofke moze da se svali na bilo kog igraca...

Čuj i počuj tu grmljavinu koja se sručila na njih: https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1359193/ ... zjava.html
Danas svako ima internet ( intermek ) i laptop ( lapsitopsi ) .. svako moze da se uhvati tastature i pise sve i svasta..pogotovo oni koji nisu loptu u zivotu sutnuli ali znaju sve o fudbalu
Ne treba previse citati komentare i misljenja raje jer se tu cesto kriju isfrustrirane budale koje ne znaju sta ce sa sobom
Bane je Mitrovcan, on ako bi hteo da ulaze, trebao bi ulagati u svoj grad i slicno
Kolarov je to vec pricao, on je godinama igrao u Engleskoj, on nije Englez. Sad je u Romi, on nije Rimljanin, nego profesionalac.
Kolarov je iz Vojke i tamo je nacinio prve fudbalske korake, Bane je prosao omladinsku skolu Srema a kalio se i u Erdeviku, Hajduku iz Divosa itd... tako da uporedjivanje njih 2 sa ofkom nema smisla

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ja kao rodjeni Beogradjanin, do pre godinu dana nisam imao pojma gde je zapravo omladinski stadion . Nesto sam bas cekao tu u okolini lani i vidim pise OFK i odem ja udjem na pomocni teren, tamo neka deca sutiraju loptu, ker neki trci. Razmisljam covece otkud ovo ovde, izgleda da nisam dovoljno paznje obracao kada sam tuda prolazio i gledam onaj glavni stadion, cudno mi da je u tako tuznom stanju, al ono sta znam ni Marakana ni JNA ne izgledaju nesto impresivno.

Mislim da je ovo veoma ruzan nacin da se bilo sta postigne, jer se prozivaju igraci, etikitiraju, porede sa Maticem... klasicna srpska posla, znamo sta je taj ofk radio i ko ga je vodio, ne treba tu trositi reci

Ali izjave ovih ljudi su mi za povracanje... ko kad bi neki lik milioner kome je prvi posao bio da radi na trafici bio krivljen za propast trafike, msm nebuloza i debilizam
Korisnikov avatar
By Pavac
Ofka je svakako potrebna srpskom fudbalu, super ligi...kao i Partizan i Zvezda, klubovi iz Kragujevca, Nisa, Zrenjanina, Cacka, Panceva, Subotice, Valjeva, Mitrovice, Zajecara, Smedereva, Kraljeva, Sapca...itd.. da bi lige bile kvalitetnije i pre svega fudbal u Srbiji, potrebni su nam regionalni centri...super liga se ne pravi od sela i varosi..nego kroz gradove i jake klubove. Tu se opet vracamo na pricu da svako ima internet i tastaturu i da moze da bulazni preko interneta.. kada je pocela ona kupovina mesta u prvoj ligi bilo je svakakvih komentara na netu.. okej, ta kupovina je sramota ali je nakon te kupovine prva liga najbolje rasporedjena po gradovima i klubovima u xy godina unazad...pisao sam vec o tome, i onda procitam komentar na netu o tome: Sramota je ova kupovina, sad ce sela da udju a do sad je bilo sve dobro, od gradova je falio samo Priboj. Eejj, jebeni Priboj! A prva liga i super nisu videle Zrenjanin i Leskovac decenijama...
Drugo je to sto je fudbal u Srbiji nekvalitetan, sto deca uglavnom prolaze kroz seljacke skole i uce ih pogresno... sto 5 klubova u zemlji nema uslove za igranje u pravoj ozbiljnoj ling long ligi ili kako god se vec zvala....

Korisnikov avatar
By Zex88
Dinamo ili Tirana..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Napreduju u Topoli sa radovima..

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
By The Answer
Gde će oni Evropu da igraju? Neće valjda u Senti?

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Ubij me,mislim da sam slusao pre koji mesec da ce igrati u Senti,a ako prodju dalje idu na Jna..
Korisnikov avatar
By The Answer
Dobro, prvo će u Kišinjev, i taj protivnik je iz neke moldavske vukojebine slične Bačkoj Topoli pa ni oni nemaju stadion.

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Bajern u fazonu, da im damo 5 komada u prvom da se ne mučimo kasnije..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1710
  • 1711
  • 1712
  • 1713
  • 1714
  • 1738

Nikako ne mogu naci ko prenosi francusku LNB ligu,[…]

Svaštara

Poslanici DF-a, predvođeni Kneževićem, ušli[…]

ABA fantasy