Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa vidiš da kažu da je Gagić zabušavao na pauzi..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Apića su menjali.. Apić dobio bolju ponudu, a Gagić ima 10kg viška..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Igosi se nude da organizuju prvih sest kola Aba lige

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Mislim da nece biti izvodljivo da se igraju uporedo i aba I evropska takmičenja. Jer i el ima sličan način za rešavanje tog problema, a to je da bude 5 kola u jednom gradu, 5 u drugom i tako. S obzirom da bi to izgledalo kao nba bubble nije realno da se ova dva takmičenja igraju uporedo.

Bar ja tako razmišljam.
Korisnikov avatar
By MileBL
Igosi doveli Pota, sad cemo da vidimo koliko stvarno vredi

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
Opet počinje priča o ABA bubble. Stvarno mi nije jasno kako oni misle da stvore uslove za tako nešto u bilo kojem gradu u regionu, a pogotovo u Laktašima-B.Luci. Teško je obezbijediti bilo kakav smještaj za toliki broj ljudi istovremeno, a da ne govorimo o nekom prostoru izolovanom od okoline, pa prostor za trening,... O kojem broju ljudi se uopšte radi? Moja procjena je da je minimum 25 ljudi po ekipi. Ako planiraju, kako pročitah, da spoje ABA1 i ABA2 zajedno, to je ukupno 28 ekipa što je najmanje 700 ljudi + barem 100 raznih sudija, delegata, zapisničara, ...
Sa druge strane,kad malo bolje razmislim, Dodik ako to želi on će to i uraditi. Ima hotel San u Laktašima koji kao da je njegov privatni. Ne znam koliki mu je kapacitet ali nije ni tako mali, a prilično je izolovan kao cjelina i veoma blizu dvorane. Čak imaju i staru dvoranu Igokee na par km.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

• 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482

Nikako ne mogu naci ko prenosi francusku LNB ligu,[…]

Svaštara

Poslanici DF-a, predvođeni Kneževićem, ušli[…]

ABA fantasy

Da li oni moroni imaju u planu da konačno srede fa[…]