Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa ako to bude verujem da čekaju nba..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
MILOS OBILIC napisao: Sre Avg 12, 2020 4:06 pm Kuridza u Borac iz Cacka, Igokeu ili neko inostranstvo, Borisa na draft, a da dovedemo nekog igraca na 4 na 5
Taman sam se uplašio da je neko ušao na tvoj profil, kad ono međutim :D jasno je da se MJK i stime uopšte ne uklapaju u Saletov koncept, al opet mislim da nije tako rastati se sa Kuridžom koji je praktično tek potpisao ugovor, verovatno bi za njegov transfer moralo biti plaćeno neko obeštećenje :think:
Dok je ovo za Borišu biti ili ne biti, a uklapa se u Saletov koncept. Nije mi jasno dovođenje Simona jedino, ali dobro...
Korisnikov avatar
By The Answer
Turci i razni drugi pajaci su nam ubacili neke Antiće i Miciće u tim decenije, pa i još neke bogami a nema Markusa Vilijamsa i šta god o njemu mislili Branka Lazića koji je u timu cele te decenije i osvojio je sve trofeje, a nije ih bilo malo.

Njih dvojica, Bobi, Jović, Kalina, Gudura, Cirbes, Kvinsi pa onda popunjavaj kako hoćeš...
Korisnikov avatar
By MileBL
Zavisi ko sta voli i preferira
Jovic Micic
Guduric Dzenkins
Kalinic Kinsi
Miler Simon
Bobi Kuzmic

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Istina, neko voli da udara glavom u zid, neko voli ono što je Vasa igrao u Zvezdi...

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
To i jeste problem kod glasanja publike, jer prosto svako ima svoju sliku u glavi o tome sta predstavlja to glasanje, uglavnom se subjektivno i glasa, ne sagledavaju se cinjenice i ako postoje simpatije prema nekome iz bilo kog razloga po tome se i glasa. Po meni je poenta tima decenije u tome da se izaberu najbolji igraci tima koji su u evroligi igrali i dali najveci doprinos u tom periodu. Cesto ljudi pored simpatija i subjektivnog misljenja ubacuju tu i igrace koji su bili najzasluzniji za osvajanje titule u ABA ili KLS ligi, ili igrace koji su danas najbolji, te onda ispadne ovakav odabir. Ali po meni i nekim kolko-tolko "realnim" i "objektivnim" parametrima vas najbolji tim decenije je:
Vilijams, Jovic
Lazic, Dzenkins
Kalinic, Simonovic
Mitorvic, Miler
Bobi, Cirbres

Miler i Vilijams su one season cuda bili, ali ono sto su uradili su stvarno bila cuda, Mitorvic i Lazic tu moraju biti kao momci sa najvise sezona u EL za tim...
Korisnikov avatar
By Zex88
Dobili smo Megu 86-77..

KK Crvena zvezda mts: Hol 5, Volden 17, Lojd 26, Uskoković, Davidovac 4, Lazić, Rit 1, Radanov 2,Dobrić 8, Simonović 3, Jagodić-Kuridža 6, Simanić 6, Kuzmić 7.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Voleo bih da negde vidim minutažu.

Gde se koristi Davidovac? Radanov? Rit je ovu verovatno igrao na 5... Gde biste ih vi koristili? Ja se nadam da DeDa neće igrati dvojku.
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da ce Deda biti na 3/4..

Verujem da je Rit igrao na 5,pogotovo sto nema Noka.. Ja bih ga koristio od 3 do 5.. :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Nikako ne mogu naci ko prenosi francusku LNB ligu,[…]

Svaštara

Poslanici DF-a, predvođeni Kneževićem, ušli[…]

ABA fantasy

Da li oni moroni imaju u planu da konačno srede fa[…]