NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Zex88
Rondo je bio odlican u odbrani,ali stigle godine,povrede,nije vise isti igrac... Medjutim i dalje moze u PO da pomogne..
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Relativno lako je ovo dobio LAL... Umor se oseća kod Denvera, a svežina kod jezerasa, Dejvis konačno ti kad treba. Ništa idemo dalje igra se do 4 dobijene
Korisnikov avatar
By Zex88
Sad gledam šta je svirano sve Jokiću Ok, jasno je ko mora uzeti titulu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Plamlijeva greška..Šteta..

Jel se Dvajt javljao da kako je zver koja uništava Jokića?
Neverovatno je koliko su odvratne ekipe iz Los Anđelesa.. Zbog tog nivoa odvratnosti bi voleo da uzme bilo ko titulu, samo ne oni..

Korisnikov avatar
By MileBL
Zex, nemoj biti hejter, red je da Lebron uzme prsten u LA, Dvajt je sporedni cirkusant

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Idu mi na ganglije ceo život Lejkersi, a pogotovo ekipe koje imaju lažne opasne momke koji sluše da se prolupavaju i pokazuju rasizam ka belcima.. Pogotovo kad ih beli igrači nadigraju..

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Zex88 napisao: Pon Sep 21, 2020 9:28 am Idu mi na ganglije ceo život Lejkersi, a pogotovo ekipe koje imaju lažne opasne momke koji sluše da se prolupavaju i pokazuju rasizam ka belcima.. Pogotovo kad ih beli igrači nadigraju..
Ne znam za rasizam, lik je prosto debil, imao takve izjave prema svima. I u prvoj turi u LA i u Houstonu...
Ego mu je vazda bio veci od njega, samo bi trebalo da se seti da je molio za angazman u LAL na pocetku sezone, jer ga niko nije hteo...
Korisnikov avatar
By Zex88
Ma znam sta je sve govorio,ali mi bas ponasanje boraca za zivote biva odvratno kad je ponasanje prema belim igracima...

Secam se samo izjave Stivena Smita kako kaze da ne veruje da Dalas moze da se bori za vrh jer ih predvode belci i Evropljani..

Pa onda ponasanje prema Luki,belom decku...
  • 1
  • 1093
  • 1094
  • 1095
  • 1096
  • 1097
  • 1099
ABA fantasy

Otključan je fantasi, mogu se promijne raditi... t[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Cestitke na pobedi, gledao sam zadnja 2,5 minuta u[…]

Досадно је, па да мало анализириам како код нас ид[…]