Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By The Answer
Hotel Kragujevac je ne samo renoviran nego je i proširen i to dosta, lik je maltene ušao u pešačku zonu sa tim svojim dodatnim sadržajem, tu je i neka banka sad, zaboravih koja, dal Erste. Izgleda svemirski, po meni čak i bolje unutra nego spolja a restoran na krovu sa panoramom grada je poptuni pogodak. Radio je normalno i dok je bio komunjarski kako vi to kažete, naravno sada izgleda lepše, što je i normalno, sve izgleda lepše kad se dotera. Pored Hotela Kragujevac od starih hotela ima još i Zelengora isto u najstrožem centru i Hotel Šumarice u Šumaricama, memorijalnom parku oko 2km od centra. Oba su super i oba rade normalno. Dok je RKG igrao ABA koliko znam gosti su uvek bili smešteni u Šumaricama. Tamo je stvarno vrh, okružen prirodom, idealno za pripreme, odbojkaši se tu pripremaju ja mislim.

Bio je nekad i taj Hotel Dubrovnik (bilo je verovatno još starih ali ja ne znam) ali to već bolje moj stari pamti od mene, ova 3 su bila i kad sam ja bio mali a onda se u ovom veku otvorilo još 10-ak novih ali osim Ženeve Lux i tog novog Industrijala koji je stvarno fenomenalan u tom "Arsenal" fazonu ostali su svi ona mala govanca sad moderna gde ti od jedne zgradice središ neki mini hotel, garni hotel i kako već zovu sad ta čuda. Njih ima oko 10-ak, svi su novi, moderni, sređeni, super... samo meni kad kažeš hotel ja pomislim na zgradetinu, da li je visoka kao soliter ili je dugačka pa liči na dvorac kao na zapadu, a ove malo veće kućice skučene između neke 2 stambene zgrade (koje su opet nove i za moj ukus male) to mi je meh.

Bio sam pre 2 godine u Zaječaru, u Hotelu Zaječar, nije renoviran ili bar nije ceo renoviran... krš! Jedino što valja je prizemlje i pogled, ja sam bio na nekom osmom spratu ja mislim. Ostalo ide od lošeg do malo i spuki.
Korisnikov avatar
By Pavac
Kod nas jos od komunjarskih ima hotel Srem koji zanimljivo nikad nije bio zatvoren. Uvek je radio, doduse mnogo je manji, ima 2 sprata cini mi se. Kada je Mega dolazila u grad tamo negde 2013. njega su skroz renovirali, unutra bruka izgleda
Inace, kad je bila prica da Mega igra dobro zato sto su smesteni u hotelu koji je u sklopu zatvora, svi su mislili da je to zezanje a to je bila istina Srem je skroz na izlazu iz grada, skroz fizicki spojen sa zatvorom

Mislim da je bio neki mini hotel- motel, sta vec negde na izlazu iz grada, ali on je valjda vec decenijama zatvoren..

Sirmium je zadnji put renoviran negde 2012-2013, ali nista znacajno.. vise je bila promena prozora, vrata, krecenje..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Answer, industrial przi sa cenama, ali dobro, gazda je zato i kupio lamba hurakana.
Tu je najveci fazon da izadjes, slikas se za instagram i sad si ti neko mudo.

Trebao je u septembru da bude sajam automobila, ali ovo sranje se nije zavrsilo

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Samo sam na slikama video, volim taj fazon, to je KG, industrijski, da ne kažem radnički, grad 😄
Korisnikov avatar
By Gaja
BogdanB napisao: Uto Sep 22, 2020 8:05 pm Answer, industrial przi sa cenama, ali dobro, gazda je zato i kupio lamba hurakana.
Tu je najveci fazon da izadjes, slikas se za instagram i sad si ti neko mudo.

Trebao je u septembru da bude sajam automobila, ali ovo sranje se nije zavrsilo

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Vrhunac je da sam prvi put cuo za Industrial pre mesec dana kada mi brat i snajka isli tamo za godisnjicu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Knezevic :D
"Da bismo eliminisali sumnje da će Srbi izdati, odmah predlažemo da gospodin Aleksa Bečić bude predsjednik Skupštine, a gospodin Zdravko Krivokapić novi predsjednik Vlade Crne Gore.
A dušmanima poruka: Neka je vječna Crna Gora, živio naš srpski narod!
  • 1
  • 3547
  • 3548
  • 3549
  • 3550
  • 3551
  • 3559
ABA fantasy

Otključan je fantasi, mogu se promijne raditi... t[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Cestitke na pobedi, gledao sam zadnja 2,5 minuta u[…]

Досадно је, па да мало анализириам како код нас ид[…]