Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Uglavnom nadjem sve preko satelita, feedovi... mada u poslednje vreme pojavom IPTV mozes i preko originalnih tv kanala drzave koju hoces da pratis. Francuzi igraju neobaveznu, pomalo divlju kosarku i nije lose gledati, sada zbog Burza koji s je sa Partzanom u grupi. Ovi nasi me nerviraju, gledam inostrane kanale, mozes naci sve lige, naravno one ozbiljnije koje vredi gledati.
Valderama napisao: Uto Sep 29, 2020 7:44 pm Ristić rutinski strpao 15 poena u pvom poluvremenu protiv Budućnosti u Podgorici. Je l' to ove sezone Zvezda pod košem ima Hakima Olajdžuvona, Dejvida Robinsona, Patrika Junga...pa nema mesta za Dušana?
Niko nikad nije sporio njegov ofanzivni potencijal. Imace on jos dosta ovakvih partija u Eurokupu.

Problem je sto nije konstantan i sto je rupa u odbrani.

Na 20min za centra je imao 2 skoka, premalo je to. Inace nije bas toliko los u skoku, ali samo isticem da nije to ni statisticki potpuno dobar perfomans.

Interesantno bi bilo vidjeti njegov +/-.

Namece se i pitanje zasto je igrao samo 19min.

I da, nisam gledao ovu utakmicu, moguce da se promijenio nakon ove ogromne pauze. Tako da sam se mozda ogrijesio o covjeka, ali cisto sumnjam.
ABA fantasy

Otključan je fantasi, mogu se promijne raditi... t[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Cestitke na pobedi, gledao sam zadnja 2,5 minuta u[…]

Досадно је, па да мало анализириам како код нас ид[…]

Fudbal

Bojim se katastrofe večeras.. Ceo vezni red nam ne[…]