Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Zanimljivo da se Saso nije pominjao letos, a pominjalo se XY imena za naslednika Trinkijerija. Po meni je Saso dobar izbor, ima bas dosta iskustva i to u najrazlicitijim timovima, sa razlicitim ocekivanjima i igracima sirokog asortimana.

No, nas trener je i dalje Vlado, te da vidimo sta cemo dalje sa njim i ovim timom koji igra sa prevelikim oscilacijama od utakmice do utakmice. U subotu igramo sa FMP-om, gde bi trebalo da i u ovakvom stanju kakvom smo bili protiv Uniksa moramo da dobijemo, to je utakmica za nabijanje samopouzdanja. Kad bolje pogledamo, mi smo mogli onu Badalonu i Buducnost dobiti, u pitanju je bila nesreca i neiskustvo, da je tako bilo, ne bismo izgubili ni od Borca. A to znaci da bismo imali samo jedan poraz i to ovaj od Uniksa. Naravno da je ovo sto pricam sta bi bilo kad bi bilo, ali opet mnogo je rano za bilo kakve osude, treba dosta vremena da se uigra ekipa, kolko god okosnica tima bila ista kao i pre godinu dana. Verujem u ovaj tim i verujem u Vlada, ima mnogo gresaka on, ali ja bih se jos strpeo sa njim da vidim kako ce proci sledeca nedelja u kojoj imamo nesto lakse protivnike FMP i Baskersehir.

Ajmo mi!
Korisnikov avatar
By Zex88
Biće protiv Fmp-a 20 lagano..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Mozda i ne valja sto smo pobedili. Scepa kupuje sebi mesto i dalje, a mozemo stvarno da se zabetoniramo

Jos jedna divna vest, jaramaz polomio prst

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Stvarno sjajna vest, dečko koji je jedini bio konstantan u pružanju dobrih partija i čija energija, sem meča sa Borcem, uvek bila na traženom nivou. No, zbog toga ćemo dobiti CMM-a u punom sjaju, kao sinoć u drugom poluvremenu. Prvi centar I prvi bek povređeni, uz probleme koje već imamo, može biti i dobra i loša stvar, samo je pitanje kako će ekipa reagovati. Otvoriće se dosta vise prostora i za CMM-a i za Pejdža, ali mislim da ćemo konačno dobiti priliku da vidimo kako Mika može da igra kada dobije nešto više minuta i povrerenja, no sve je to na Vladu i ekipi, nadam se najboljem.

Komentar na utakmicu sa FMP-om, je da mi od jedne takve ekipe ne smemo da primimo 90 poena. :naughty:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Da se razumemo, bio sam ironican :)

Odbrana nam je tezak kurton, a sta nije je bolje pitanje

Korisnikov avatar
By Lucky
Izgleda da je Ostoja ipak uspio da dobije Marfin banku na sudu. Umjesto duga od 1,4 miliona došao u dobitak od skoro 1 milion.
Velika stvar, ukoliko je istina.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Tanki smo i dalje. Sve na invidualnost idemo.
Dovoljno sto nam na kraju sudije pucaju u noge, nego moramo i mi sami

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 27
Fudbal

Sta ti je to cast sto ne da na eon- box ? Mislis n[…]

Svaštara