Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da je Antoine dobio ospice zbog Gordića..

Baš loš meč.. Šutevi Tomasa..

Bela glava..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lucky
Dangubić nije ulazio nakon 26. minuta, Zagorac ne zna gdje se nalazi, utakmicu "rješavaju" bezobrazni Gordić i Jaramaz koji nije igrao 2 mjeseca. Tomas još manje samopouzdanja u šutu od Zagorca ali bar pokušava nešto.
Ovo je trenerov poraz.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Šta je sa Mikom?

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Šta je sa Mikom?

Prvo bio trac korona
Drugi trac povreda
Treci trac hoce da ga se rese

Najverovatnije 2 i 3
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao: Sub Dec 05, 2020 10:16 pm
Zex88 napisao:Šta je sa Mikom?

Prvo bio trac korona
Drugi trac povreda
Treci trac hoce da ga se rese

Najverovatnije 2 i 3
Vrlo moguce da si u pravu.. Vidim da je samo iscezao odjednom..
Korisnikov avatar
By Pavac
Ljudi meni se place kad vidim mart ove godine i nase prvo mesto i sad ovaj poraz koji nas vodi u grcevitu borbu za 4. mesto u plejofu.. :/

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Antoine
Nepopularno mišljenje: mislim da je ovaj poraz, umor, dekoncentracija i šut kao sa rukavicama za rernu posledica brutalnih treninga u vreme reprezentativnog prozora. Svakako ćemo videti već na sledećem meču.

I da, mislim da Kartaginu treba razoriti i Gordića poslati u Mladost.
Korisnikov avatar
By djokonda
Antoine napisao: I da, mislim da Kartaginu treba razoriti i Gordića poslati u Mladost.
Ti li si Katone Stariji?..vidim ja stalno neka mudrost iz tvojih postova.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ono sto je za mene porazavajuce u mecu sa Mornarom bilo, jeste to da smo ponovo lako prokockali veliku prednost... Mnogo se puta desilo u toku ova 2 meseca i dosta meceva smo izgubili na jednu loptu, sto dosta utice na samopouzdanje ekipe, prosle godine smo dobili neke meceve u slicnim zavrsnicama i to jeste najveca razlika. Najgore je to sto smo mi te neizvesne utakmice imali sa najtezim protivnicima Zvezda, Buducnost, Mornar, Huventud, te jos vise utice na psihu, jer tu smo imali smo ih sve i nismo mogli da prelomimo, zasto? to je pitanje za trenera...

Filipovski je potpuno razocarao protiv Mornara, nismo smeli da im dozvolimo da se vrate, a druga stvar imali smo tajm pred poslednji napad. A poslednji napad kako je izgledao? Gordic je drvio loptu, dva puta neuspesno dobio blok i onda je umesto da ide na prodor jer smo na -1 bili, on sutnuo na silu trojku, koja cak nije bila ni u njegovom stilu i to je to... Mislim da je Gordic i trebalo da zavrsava, to je jedino oko cega se slazem sa trenerom... A kako je sve to izgledalo i kako je proslo, sami ste videli, sta je sve moglo da se uradi umesto toga i sta bi bilo kad bi bilo su neke druge price, tako da idemo dalje.

Sezona u Aba ligi se moze izvuci, samo je poenta uci u dobar ritam i uigrati lepo tim. Evrokup smo sa jednom pobedom, verovatno danas, prosli dalje, a ako ne imamo i Burg i Veneciju posle toga. Kroz Aba ligu mozemo dici samopouzdanje i nekim kombom pobeda u Aba i EK doci do te forme koja nam je neophodna za nesto vise. Sezona jos nije propala, a lako moze propasti, ako se neke stvari ne dovedu na svoje mesto, a raspored nam je dosta povoljan imamo Megu, Krku, Primorsku, Split i Borac, do 10. januara, sa dve pobede u EK, mi cemo u drugu fazu EK i u drugi krug Aba lige uci dosta jaci.

Danas se moraju dobiti Turci, Grin ce opet dati 20 poena, ali oni pored njega nemaju 3 krstena igraca, tako da makar na centre da ih dobijemo...
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 41
ABA fantasy

165 ovo kolo.. Edit:Sad videh da sam dobio za 1[…]

Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

Klađenje