Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
@Milanezija Mislim da se mogu menjati postavljena lica.. Koliko znam, običan zaposleni ne može tek tako dobiti otkaz.. Ako ga opustiš kao višak, na to radno mesto ne možeš da dovedeš drugu osobu.. Mislim možeš, ali onda ovaj otpušteni ima čist slučaj za sud..
Jedino da praviš neke zavrzlame pa da tako pokušavaš..

@Pavac U Zemunu su sredili jedno 50-ak fasada, ali ostale su neke ključne za koje mi je krivo što nisu..

Nije zgrada Magistrata (SRS je tu), zgrada sa sunčanim satom, muzej, dom vazduhoplovstva i pošta..

Za muzej je priča da će završiti fasadu kad završe unutra, a za dom da se radi projekat..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Šikaniranje i maltretiranje, premestanje na gora radna mesta itd... Ovde sve može, pa nek tuži, dobiće slučaj za 6-8 godina možda
Korisnikov avatar
By Zex88
Neki su se tako naplatili.. Broj godina x plata, plus moraju da te vrate na poziciju pre raskida ugovora..

Žalosno je da bilo ko ispašta zbog svog izbora na bilo koji način..

Međutim ovde ništa nije normalno.. Tebi ratuju i iz iste stranke, da neće iz rivalskih..

Korisnikov avatar
By BogdanB
Tako je milanezija, ovde se sve moze, to je nažalost realnost

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ja znam coveka u Kovinu, otpušten isto tako bez razloga i uzeo tužio i naplatio se posle 3 godina I dobio i povraćaj na posao. Ljudi tako naplate po desetine hiljada eura, u zavisnosti od staza
Korisnikov avatar
By Zex88
Uzicka tvrdjava...

Slika
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Moj novi komsija je bio za Zelenovica i mislio prosle izbore da ce dobiti SNS i predje kod njih i odmah noga u dupe u Vodovodu, posle ih je tuzio i verovatno to naplatio, vratili ga na posao ili mu nasli neki drugi u nekom drzavnom preduzecu.
Sto se tice ponavljanja izbora u mesnoj zajedinici Sipurske livade gde je i 3 put bila nepravilnost, ono ne cudi nista, pa ono pijanci i sam olos cuva kutije za sve stranke. Do sada se uvek glasalo u velikoj sali kada udjes i prvo idu zamislici i oni silni ljudi sto ti prskaju prst, gde se potpises itd...Iza njih je veliko ogledalo jer u toj sali trenera taekvondo klub Letnjikovac. I ove godine smisle da se glasa ispred tih ogledala, a da se ovi sa zapisnicima pomere u drugu stranu i to preko puta njih. Ja sam ubedjen da su mogli da vide vise od pola ljudi ko za koga glasa. Ono je bila nevidjena sramota, a uradili su ovi iz gradske vlasti tadasnje. Na kraju ispostavi se, po navodina SNSa, da je predsednica komisije izvukla papiric iz dzaka i ubacila ga naknadno. Prvi put broj glasova se poklopio sa brojem biraca, drugi put ona trazila da se broji ponovo i jedan glas viska, treci put opet glas viska...
Mislim da su 10 puta mogli ponavljati koliko je samo tu bilo nepravilnosti..

A sto se tice prilaza Savi, kod nas u Sapcu tamo i nije bas za kupanje i pravljanje plaze kao kod vas u Sremskoj Mitrovici, bukvalno sva govna i kanalizacija izlazi gde treba da bude plaza. Mislim da prilazi plazi mogu da se srede, da se jos malo tamo renovira i to, ali pitanje da li mogu da napreve neku plazu i kupaliste...
Korisnikov avatar
By Zex88
BogdanB napisao:Jel se radi komplet sve?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Trebalo bi.. Mislim da imaju kopije planova iz Austrije kako je izgledala tvrđava..

• 1
  • 3589
  • 3590
  • 3591
  • 3592
  • 3593
  • 3609
ABA fantasy

165 ovo kolo.. Edit:Sad videh da sam dobio za 1[…]

Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]