Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
MileBL napisao:Tesko je ovde pronaci pravi uzrok lose igre, meni se cini da je to Mekintajer, on kao plej bi trebao da postavi igru, medjutim on svojim divljanjem samo siri nervozu na ostale igrace

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Neko je citao kosarkarsSlika

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Kodi izbačen iz ekipe izgleda..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By raf
Meč je trebalo da počne u 19, a vest o odlaganju stigla je oko 18.40.

Partizan ima učinak 7/8, dok je FMP na 5/9. 

Ostaje nam da sačekamo novi termin, a svim zaraženima želimo što brži oporavak.

Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.

Ха,ха,ха ... Ја ово читам у 18,24 ... "Вест стигла у 18,40" ... ха,ха,ха ...

Новинари данас у Србији ... мало изнад старлета, да не кажем к..ви. А можда и испод.

Нема ту ни "н" од новинара и професионализма. Море мрш, гњиде.
Korisnikov avatar
By milanezija
Lucky napisao:A mi smo baš u formi...Slika

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока
Mi smo dobili Trento :D
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Koliko se Partizanu otvorilo da se neke 3 pobede moze da prodje grupu, toliko je i lose sto je Lokomotiva izgubila jer ona sada mora pod protiskom da pobedi Partizan i to sa sto vecom razlikom.
Da li je Nikolic spreman za povratak na teren ?
Dovodjenje novog stranca umesto Mekintajera i nije neki potez, doveo bi se jos jedan igrac samo reda radi da bude tu, a pitanje da li bi doprineo poboljsanju igre. Sto neko rece, dovede se novi igrac, otpusti stari, a nikakvog koncepta nema u stvaranju ekipe. Po meni bolje opcije su pustanje Nikolica u igru i vracanje sa pozajmice Drekslera nego dovodenje novog igraca.
Kakva je situacija sa Tadijom Tadicem ? Ipak je on mlad igrac, 22 godine, a cini mi se i dalje igrac Partizana. Mozda bi mogao sledece sezone da dobije sansu da igra desetak minuta kao 3 plej ili 5 bek u rotaciji.
Korisnikov avatar
By Antoine
MILOS OBILIC napisao: Ned Jan 24, 2021 5:07 pm Po meni bolje opcije su pustanje Nikolica u igru i vracanje sa pozajmice Drekslera nego dovodenje novog igraca.
Dreksler bi nam svakako dobro došao, jeste mator, ali iskusan. Mada ni Dreksel nije loš.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 50
Ostali klubovi ABA lige

Pa kad ih je izjebao Bircevic. Salvatore ostavio[…]

Svaštara

Ona basketaska lopta je meni uzas, malena, lagan[…]

NBA