Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Salvatore Guliano napisao:
Zex88 napisao: Uto Jan 26, 2021 1:32 pm
Bilo bi dobro kad bi ove kuce do crkve bile srusene i napravio plato/trg i spojio stadion/bazen sa crkvom kako bi se napravila jedna celina..
Zex kao urbanista :mrgreen:
Zex kao Vesić
Korisnikov avatar
By Zex88
Kad bi mene slušali daleko bi dogurali..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Malo malo pa slika stadiona u Backoj Topoli, kao da se gradi stadion od 50 000 mesta, a ne od 5000, 6000 mesta :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa ovo je kao da se gradi stadion od 50k.. Jedini stadion koji je napravljen u poslednjih xy godina je bio stadion Metalca..

Korisnikov avatar
By Pavac
Ciganijo, Falko?

Šta ocekivati od ovog omalenog Italijana?
Ukratko, može da opali, može da asistira, može da istrči, može da se vrati nazad.

Ima izuzetno dobru levicu, čak sta vise jako dobru. Bice tu sigurno dobrih golova iz daljine. Koliko mu je levica dobra, toliko se desnom slabije sluzi, u toj meri da ako bude u gol sansi sa desnom nogom, morace da je ipak prebaci na levu :angry-nono:

S obzirom da je pravi kepec od 170 cm, igra glavom mu i nije toliko losa. Naravno, protiv mnogo visih i snaznijih igraca nece ni ulaziti u duel u vazduhu, ali itekako moze da skoci i bar ,,zasmeta'' .

Dribling solidan, tu i tamo, ja i nisam odusevljen. Ocekujem i dosta izgubljenih lopti na sredini ako pocne da petlja, i kontre protivnika :D

Najvise mu prija da bude neka vrsta prednjeg veznog, ispred njega neki polu spic, a ispred njih klasican spic, mada moze i Falko da igra malo iza, a moze i sam iza spica

Manje vise okej pojacanje, kada bih birao igraca na toj poziciji, to ne bi bio Falko. Moze da zablista, moze i da se ne vidi u toku utakmice. Dosta je klubova promenio, retko gde se u potpunosti snasao, nije mator, moze da se izvuce

Kada bih ja birao na toj poziciji igraca, to bi od matoraca definitivno bio Brienza ( koji se penzionisao, ali nema veze, taj tip igraca ) a od mladjih Livolant
Korisnikov avatar
By Zex88
Sviđa mi se što smo se okrenuli italijanskom tržištu..

Ne znam šta će nam doneti ovaj drugi Žabar..
Na pripremama delujemo dobro, ali mi ponašanje prema Raduloviću sreću kvari.. Kao i to što smo odlučili da nam je dovoljan jedan povređeni levi bek za sezonu..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Mozda se Radulovic previse uskorcio pa je ovo da ne poleti i dozove se pameti ili nece da potpise novi ugovor, ko zna sta se tu desava
Korisnikov avatar
By Pavac
S obzirom na dobro raspolozenje crno belog dela foruma, da predstavim 2 igraca :D

Bajbek - preziveo je do sad, moguce da ce cak biti prva napadacka opcija na prolece. Šta ocekivati od Francuskog super talenta koji se bas u profesionalnoj karijeri i nije najbolje snasao? Moze da istrci, ali ne treba ocekivati kontre u kojima je on Bolt, vise treba ocekivati da Asano bude taj koji ,,juri'' , dok ga Bajbek skroz pristojno prati.
Dribling mu je dostaa slab, nazalost.
Igra glavom takodje dosta slaba, s obzirom na visinu koja uopste nije losa. Ako bude golova glavom, to ce uglavnom biti neke frljoke dok se odbrana jos nije dobro postavila. Protiv ozbiljnih i jakih stopera ce biti oduvan kao pero
Sut skroz ok, voli ostavljene lopte koje ume da zakuca pod precku, voli otpatke, generalno vrlo pristojan sut.
Jako ce mu prijati da Asano bude iza njega, a Natho iza njih.

U sustini, dobili smo igraca sa finim sportskim bezobrazlukom, koji zna da udje u utakmicu kako treba, borben je. Isto tako smo dobili igraca od 28 godina kojem je ovo ,,poslednji voz'' da nesto uradi, i koji je previse puta bio povredjen. Ne treba ocekivati od njega neku Djurdjevic sezonu, za godinu-dve mozda, sada ne.

Nikola Terzic - mlad igrac. Imao jako dobru polusezonu u IMT. Naravno, ogromna je razlika izmedju prve lige i kluba koji se bori za prvo mesto u super ligi.
Agilan, dosta brz, borben, ume da dribla ali ume i da zapetlja.
Videcemo koliko ce igrati, mozda odiga dovoljno koliko mu treba, a mozda ne odigra nista i dobijemo jos jednog Dingu, Bosica..

e da... podrska za Devetka.. DECU NE DIRAJTE, BAGRO!!!
  • 1
  • 1798
  • 1799
  • 1800
  • 1801
  • 1802
  • 1812
Ostali klubovi ABA lige

Pa kad ih je izjebao Bircevic. Salvatore ostavio[…]

Svaštara

Ona basketaska lopta je meni uzas, malena, lagan[…]

NBA