Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
BogdanB napisao: Ned Feb 28, 2021 8:15 am Cmm nasao juce klub.

Nisi spomenuo da je ostoja prekljuce rekao da ce izaci u javnost sa stvarima da je neko jz kluba, radio protiv kluba, nekosarkaske stvari, spominje i utakmicu iz 2019.god

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Mozda jeste CMM nasao klub, kao sto je i Ali Nikolic nasao klub, ali klub ne sme da cuti o tome, a pogotovo da se to desi sa igracem koji je bio najvece pojacanje kluba u ovoj sezoni. Ni rec o njegovom statusu nigde... SRAMNO!

Presadjeni moze da prica sta hoce, ali on nas gura u provaliju i mnogi ce se zacuditi koliko je zapravo stete napravio za svog mandara kada ode, a nadam se da ce to biti uskoro.
By Gira PFC
Od letos, još sa odlaskom Trinkijerija, kod nas u klubu se stvari ne odvijaju kako treba. A ta pozicija pleja je možda i ključna za sva dešavanja.
Walden odlazi iz kluba i to kod direktnog rivala, Trinkijeri se prvo nervira, a onda očigledno i dolazi u sukob sa Ostojom i odlazi. Verovatno i ključni događaj za naš klub ove sezone (a da ista nije ni počela).
Šćepu postavljaju za trenera, a prvi problemi u timu nastaju prilikom produženja saradnje sa Gordićem. Zatim, Šćepa ulazi u sukob sa njim vrlo brzo i u decembru Gordić ode, isto kod direktnog rivala.
CMM - najveće letošnje pojačanje, do kraja 2020. godine je optužen da remeti atmosferu i onda smo ga držali na ledu sve do pre neki dan (potpisao za Burž, našeg rivala iz Evrokupa). U međuvremenu došli u klub Perkins (meni i dalje upitnih kvaliteta) i Aleksej Nikolić. Ovaj drugi nije ni zaigrao, raskinuo ugovor pre neki dan i potpisao za francuski Gravelin.
I mi sad sa jednim plejem, koji će nam biti druga opcija na pleju (kako nam trener Sašo reče pre neki dan), igraćemo do kraja sezone. Sve je na Jaramazu, pa dok ne rikne.
Na sve to, u sportskom sektoru kluba, predsednik Ostoja pre otprilike mesec dana otpusti sportskog direktora Nikolu Lončara, a pre toga se na početku sezone zahvalio na saradnji i Milanu Mačvanu (ili je to učinio Mačvan, ne menja mnogo na suštini stvari).

Ostale igrače, a posebno trenera, da i ne pominjem...
E ovako i na ovaj način, ni neprijatelj nam ne bi vodio klub. :(
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Hronoloski je ovako bilo:

Angola potpisao 15. februar
Poslednja utakmica 9. marta pobeda nad Megom
Sezona otkazana 12. mart
Zagorac produzio ugovor 27. april
Pejdz produzio ugovor 9. maj
Trifa produzio ugovor 27. jun
Volden otisao 27. jun
CMM potpisao 1.jul
Trinkijeri raskinuo ugovor 2. jul
Scepa imenovan 9.jul
Danga potpisan 10.jul
Bircevicu se zahvalili 15. jul
Gordic produzio ugovor 16. jul
Barna i Deksel potpisali za KKP, odnosno Mladost 31. jul
Macvan imenovan 6.avgust
Pocele pripreme 17. avgust
Mika potpisan 24. avgust
prva pripremna utakmica 29. avgust
Novica produzio ugovor 1. septembar
prva zvanicna utakmica 30. septembar
Scepanovic ne vodi tim zbog losih rezultata, Lazic vodi tim protiv Igokee, 30. oktobar
Filipovski imenovan 5.novambar
19. decembar dotakli smo dno usled ponizenja od Krke 69-50
29. decembar Gordic otpusten
29.decembar pobeda nad Vencijom i plasman u top 16 fazu EK
4.januar doveden Perkins
12. januar cuvena izjava Loncara :"Verujemo u tim i ostvarenje ciljeva" i "Aktivni smo na tržištu, doveli smo pojačanje na poziciji jedan, a u ovom trenutku smo odlučili da ne dovodimo po svaku cenu igrača na poziciji četiri. Svi igrači koji čine tim Partizana imaju puno poverenje“
19. januar poraz od Metropolitana i nakon toga otpusten CMM ili nije otpusten nigde nikakve informacije od strane kluba
27. januar poraz od Lokomotive nakon koje je data cuvena alibi izjava presadjenog nam predsednika kluba: "Od sledeće sezone pravimo totalno drugačiju strategiju. Ova sezona je posledica prošle. Još polažemo nade i u ovu. Od sledeće ćemo drugačije. Nećemo da se takmičimo sa ekipama koje imaju neograničene budžete. Vratićemo se našim vrednostima. Promenićemo koncept. Tarlać, Radovanović, Jovanović… Oni su nadošli i imaće šansu sledeće sezone. Nećemo da budemo kao mačka koja juri svoj rep. Izaći ćemo još jači iz ovoga." kao i ovo: "Sportski sektor nije uspeo da dovede na vreme igrače. Sekli smo ugovor igračima za koje se misli da su remetilački faktor, a nismo doveli pojačanja. Pre svega odluka da odu Gordić i Mekintajer je odluka trenera i sportskog sektora. Nisam ja doneo tu odluku. Uprava tada nije ograničavala sportski sektor da dovedu zamenu. Nismo rekli da nemamo novac. Nego ljudi nisu uspeli da nađu. Videćemo na kraju sezone. Svako će platiti cenu. Nije to ni bitno, nego ko će rešavati te probleme."
5. febraur Loncar daje/dobija otkaz ( nije jasno navedeno)
10. febraur. odlazimo na kup
13. februar ispali iz kupa
25. februar Ali potpisao za Gravelin ( ni reci o tome od kluba)
27. febuar CMM potpisao za Burg (post na Instagram stranici Partizana)

Eto godinu dana kroz hronologiju, u medjuvremenu Stefan Jankovic i Angola otpusteni i Dusan Miletic pusten u Borac...
Korisnikov avatar
By BogdanB
I plus sada ova priča za trinkijerija koja moze ogromnu stetu da napravi.

Jedini dobar potez je odlazak loncara

Korisnikov avatar
By BogdanB
Umro milenko savovic.
Kapiten kao igrac i predsednik legendarne generacije '92

Korisnikov avatar
By raf
Два утиска са вечерашње утакмице

Уништавамо Јарамаза, слично као Пејџа пре Тринкијерија.

Мислио сам да не можемо да имамо горег плеја од Гордића. Можемо - Перкинс.
Korisnikov avatar
By skeske
raf napisao: Sre Mar 03, 2021 11:48 pm Два утиска са вечерашње утакмице

Уништавамо Јарамаза, слично као Пејџа пре Тринкијерија.

Мислио сам да не можемо да имамо горег плеја од Гордића. Можемо - Перкинс.
Gordic i nije pravi plej, dok za Perkinsa nisam siguran sta je. Kad je bacio loptu u bunar sa pola metra saigracu u kontri 2 na 1, pao mi je mrak na oci.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Sramno! Sramno i sramno! To je sve sto imam reci, Filipovski ne zna da treba da trazi tajm aut kada 7 minuta njegov tim ne moze akciju da organizuje i da kos. Jaramaz mi deluje dosta nezainteresovano, Tomas u fazonu ja sam profi i igram ono moje, Perkins je blago receno razocarao, jeste on plej, ali kao sto rekoh vec nema on telo i iskustvo za EK. Predstavlja se kao preveliki problem izostanak Novice, Mike i Mozlija, a zapravo nam najvise fali plej. Nije bio problem ni Gordic, ni CMM, po mom misljenju neko drugi busi unutar ekipe. Zao mi jedino Dange, prosto on da je bio tu prosle godine nas tim bi bio za 30% jaci, ovako je dosao u najgorem mogucem trenutku... Doveli smo sebe od toga da nam na pocetku sezone ne igra po 4.5 igraca po utakmici, do toga da jedva skupljamo 8 za najvaznije utakmice. Sve to je plod nerada ili tacnije receno ocajnog rada uprave. Zavili su nas u crno, gore nego Pekmen brat.

Ali svakako ce ogrejati i obasjati opet nad nasim Partizanom, ne plasim se ja.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 58
Fudbal

I Prija ce uskoro. Definitivno ozbiljna pojacanj[…]

Reprezentacija Srbije

Što bi rekao O.J. Mayo, point guard[…]