Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Ne brinite se raja, ne sme se ponovit 16/17.. ne sme se desiti ponovo neki krov..
Bogdane, meni se svidja ovo kukanje :D Lepse je da prosipamo bodove po Ivanjicama, Palankama, Topolama..
i sudije nas baaas guraju :mrgreen: Onaj klinac Milanovic danas pred kraj bas povilenio, dao im korner iz kog su mogli dati gol, dao im slobodnjak na 20 m a pre toga bio faul u napadu.. u Subotici svirali penal za Spartak u 95om..
Ze za nje :dance:
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne brine se niko, samo vidimo da je očigledno da škola Vujoševića radi i dalje..
Standardno vaše, mi magija, pravimo čuda, svi protiv nas..Svi nameštaju, ali mi smo oličenje poštenja..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Bravo! Istina!
Srecan rodjendan generalu Duletu! Cestitaj mu i ti kad si ga vec spomenuo
Neko u LS sa Davidovim, Radisom Ilicem, Lolom, Lazevskim, Bogunom.. i na F4 sa Djekicem, Veselim, Vranesom.. Usrali smo se od pomoci drzave, nismo znali sta cemo s parama, sve smo birali hocemo Arsavina ili Mesija

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Ne brine se niko, samo vidimo da je očigledno da škola Vujoševića radi i dalje..
Standardno vaše, mi magija, pravimo čuda, svi protiv nas..Svi nameštaju, ali mi smo oličenje poštenja..

Jbg, neko Vujoseviceva neko Coviceva :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Ne diraj mi Zexa strucnjaka Ja samo govorim kako je, kada sam ja u oktobru rekao da bi Stanoje bio dobar selektor, bio sam vredjan.. Kojekakvi forumski strucnjaci su rekli da ovo sto on radi sa Partizanom je kriminal, da svlacionica puca, da voli samo belu uzvisenu rasu, da je igra katastrofa.. Ja sam tada rekao da ce sve doci na svoje i doslo je, igramo dobro, imamo klince, svlacionica je top.. A sad odjednom nije igra kriminal, nego namestamo?! Treba dobro odraditi prelazni rok na leto i ozbiljnu pristupiti sledecoj sezoni. To je cela filozofija

Inace, Piksi zvanicno.

Korisnikov avatar
By Zex88
skeske napisao:Zex, mislim da te Pavac lozi.Slika
Voleo bih da je tako, ali na žalost istina je potpuno drugačija..

Korisnikov avatar
By Pavac
Svasta bih sad napisao ali neka, nema veze.. Nije ni prvi ni zadnji put da od laickih poznavaoca ovde citam svakakve gluposti..

Korisnikov avatar
By Zex88
Rekoh ja..

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao:Rekoh ja..

Da pratis moje procene ne bi tako pisao.. a ja bogami pratim tvoje, i svasta si lupetao Slika

Srecan rodjendan novom selektoru!!

• 1
  • 1812
  • 1813
  • 1814
  • 1815
  • 1816
  • 1830
Fudbal

I Prija ce uskoro. Definitivno ozbiljna pojacanj[…]

Reprezentacija Srbije