Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Katastrofalan mu je spisak.Jebo ga Dragas sta ce mu on? NEMA PETRA DJORDJICA
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pomozi Boze da nase devojke odigraju dobro i da bude fer sudjenje i da pobedimo Francusku i odemo u polufinale EP.Beogradjani dolazite na mec manite se istorije na svastari i Partizana
By sasa 076
Upravo gledam spanija-montenegro kolika kolicina gluposti koji je spanija napravila u zadnjih 15-16 minuta utakmice ja to godinama nisam video vode 5 razlike 20-15 imaju dva puta po igraca vise ne daju gol prime 4 majko mila
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Svaka cast za nase rukometasice pokazale su kako se igra,a sada je red da mi pokazemo kako se navija.Bolje odvojite pare na rukomet nego na Zvezdu i Partizan ovaj vikend.
Ocekujem i pobedu protiv Crne Gore.Od Crnogorki tj.izdajica nase reprezentacije slabiji smo samo na desnom beku gde igra SRPKINJA Katarina Bulatovic i desnom krilu gde igra Jorgovanka.Mada se pored Cece Ognjenovic nijedno krilo nije naigralo pa nece ni Jorgovanka.Knezeviceva je dobar ogranizator igre,i imaju i dobru golmanku Barjaktarevic i dobrog pivota isto nasu Anu Djokic,dok je levo krila potpuna nepoznanica posle povrede Fajde Mehmedovic,a levi bek je nista posebno tj.sestra od Katarine Bulatovic
Korisnikov avatar
By CrossOver
MILOS OBILIC napisao:Svaka cast za nase rukometasice pokazale su kako se igra,a sada je red da mi pokazemo kako se navija.Bolje odvojite pare na rukomet nego na Zvezdu i Partizan ovaj vikend.
Ocekujem i pobedu protiv Crne Gore.Od Crnogorki tj.izdajica nase reprezentacije slabiji smo samo na desnom beku gde igra SRPKINJA Katarina Bulatovic i desnom krilu gde igra Jorgovanka.Mada se pored Cece Ognjenovic nijedno krilo nije naigralo pa nece ni Jorgovanka.Knezeviceva je dobar ogranizator igre,i imaju i dobru golmanku Barjaktarevic i dobrog pivota isto nasu Anu Djokic,dok je levo krila potpuna nepoznanica posle povrede Fajde Mehmedovic,a levi bek je nista posebno tj.sestra od Katarine Bulatovic
hahaha sestra od Katarine Bulatovic hahahahah
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Andjela se zove.Mislim da su sestre isto se prezivaju Bulatovic.Samo Katarina nam fali da dominiramo u zenskom rukometu,kao sto nam u muskom fali muski Andrea Lekic.Danas sa verom u devojke i Boga ocekujem dobru igru nasih,da daju srce na tereen i pobede Crnogorke.Dosta nasih igra za Crnogorke zbog para,ali danas treba da im pokazemo da je vaznija Srbija,a ne pare.Napred Tomaseviceva,napred Lekiceva i napred Ognjenoviceva.
Korisnikov avatar
By CrossOver
Nije joj sestra, to je Andjela Dragutinovic iz Podgorice, udata za Bulatovic. I ne znam dokle vise te podjele na "vase" i "nase", jer su one kao prvo svoje, i igraju za koga im je draze i za koga hoce, i samo jedna reprezentativka Crne Gore je rodjena u Srbiji a to je Ana Djokic.
Korisnikov avatar
By Zex88
Katarina Bulatovic je rodjena u Kragujevcu,Bojana Popovic u Nisu..
No nebitno,CG je kupila fenomenalne igracice,napravila rezultate i svaka joj cast na tome,ja cu bodriti one koje igraju srcem.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Fora je u tome sto ne igraju zbog ubedjenja nego zbog love za Crnu Goru,ali danas ce nase da objasne za koga su trelale igrati.AJMO SRBIJA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 115
Fudbal

Ne bi trebalo, ne smeš imati filijalu u ist[…]

Svaštara

U Mitrovici razjebali neke stare iskopine, da li s[…]

Nisam kriv sto oba puta imam do ko zna kad predava[…]