Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Realno,vec dva igraca mu je oteo.. Treba da podnese ostavku i vrati se u Fmp..
Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao:
skeske napisao:Dobio raskid zbog mobinga? ahhahaha
Mislim da to nije niko rekao..

Svi domaci igraci su dobili platu u isto vrijeme. A tako sam cuo jebiga, mozda nije tacno :D
Korisnikov avatar
By Poska
Изгледа да си лоше чуо. Него Миле, ти написа на ККП теми да овај прелазак значи да Партизан може да плаћа више играче него ви, а пудлица нам откри сам плату коју ће имати код нас. Да ти напишем колика је била код вас или знаш?

Или је Ске можда то боље чуо.
Korisnikov avatar
By Poska
Очигледно је да сте ви учили неку другу врсту математике у односу на мене, али шта те брига ниси једини. Када плаћаш мање то је у ствари више, када дугујеш више то је у ствари мање и још много примера.
Korisnikov avatar
By skeske
Mislim, ok, menadzer mu je postao blizak KKP, i tako to... ali hajde ovako, ti prokomentarisi logiku prelaska?
Kazes nece imati pare. OK.
Takmicarski gledano: Sa Zvezdom bi se borio za titulu ABA i isao daleko u EK. Sa Partizanom je manja vjerovatnoca za tako nesto.
Prostor: U oba kluba bi bio prva opcija na 4.
Afirmacija i prodaja: Zvezda je imala bolje transfere domacih igraca u poslednje vrijeme. Zaboli su sjajne ugovore.
Navijacki: Ne bi ni dolazio u Zvezdu, nego bi isao u Partizan da je to bitno. Ne vjerujem da bi se onako i zalijetao na derbijima i sl.

Daj logicno objasnjenje?
Korisnikov avatar
By milanezija
Očigledno da je imao neku frku sa saigračima/Čovićem, ko zna, vidiš da je prsotina izgleda. Priča je da je bio u sukobu sa Perom i Laziććem
Korisnikov avatar
By skeske
Pa ja i kazem da sam cuo da je podnijeo zahtjev zbog mobinga. Mislim, to ne znam da li sam igdje jos cuo... ali ja ne vidim sta bi to moglo biti da je druga opcija. Poska kaze da sam pogresno cuo, pa eto, dace neko logicno objasnjenje valjda.
Korisnikov avatar
By Poska
Паре не да ће имати, него ми не морамо ни плату да му плаћамо како сада стоје ствари. Добиће је од неког другог клуба за све 3 године.

Играо је прошле сезоне 13 минута у просеку у Аба лиги и 12 мин у Ел, па и није баш нека минутажа за похвалити се. Код нас би играо више, то одмах могу да потпишем.

Партизан ће се борити за исто за шта ће и Звезда. ;)

Веће шансе да одеш негде ако играш више, него ако играш мање.

Боли ме дупе за кога навија. :)

И нисам рекао да није један од разлога мобинг, али није главни разлог то.
  • 1
  • 896
  • 897
  • 898
  • 899
  • 900
  • 966
Iz navijackog ugla

To su novine koje čita Milanezija [emoji16] Posla[…]

Fudbal

X2 u Minhenu pa neka navijaci Indjije ckrnu od muk[…]

KK Partizan 2019/2020